kde nakúpiť?

od 18,99

Hra pre PC Rogue Stormers. Rogue Stormers je ďalšou hrou štúdia Black Forest Games, ktoré stoja za populárnou hrou Giana Sisters: Twisted Dreams. Ide o 2D strieľačku s roguelike prvkami. BITKA ZO STAREJ ŠKOLY Hrateľnosť je v podstate run'n'gun zo starej školy, ktorý sa ovláda pomocou oboch páčok na ovládači a hra jednoznačne neodpustí žiaden krok vedľa, pretože razí heslo "Buď zostaň nažive alebo začni znova". VYDRŽÍ DLHO Vďaka náhodne generovaným levelom je každá nov...

Rogue Stormers - ponuka obchodu

Rogue Stormers 
na sklade 18,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobný odber zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Rogue Stormers

Hra pre PC Rogue Stormers. Rogue Stormers je ďalšou hrou štúdia Black Forest Games, ktoré stoja za populárnou hrou Giana Sisters: Twisted Dreams. Ide o 2D strieľačku s roguelike prvkami.


BITKA ZO STAREJ ŠKOLY
Hrateľnosť je v podstate run'n'gun zo starej školy, ktorý sa ovláda pomocou oboch páčok na ovládači a hra jednoznačne neodpustí žiaden krok vedľa, pretože razí heslo "Buď zostaň nažive alebo začni znova".


VYDRŽÍ DLHO
Vďaka náhodne generovaným levelom je každá nová hra iná. Vyvážená hrateľnosť a množstvo vylepšení a zbraní ponúka obrovský potenciál pri znovu hrateľnosti, čo jednoznačne podporuje online aj lokálna kooperácia dvoch až štyroch hráčov.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Počítačové hry