Dead Island - DLC: Ryderova kampaň

Dead Island - DLC: Ryderova kampaň

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 2,99

Hra pre PC Dead Island - DLC: Ryderova kampaň. Dodatočný obsah ku hre Dead Island s názvom "Ryderova kampaň", ktorý rozširuje zážitok hry pre jedného hráča o nový a svojim spôsobom unikátny pohľad na príbeh pôvodnej hry. Hráč sa tento krát bude mať možnosť dostať do úlohy Rydera Whitea, hlavnej záporné postavy z pôvodnej hry. Z jeho pohľadu tak zistíte, ako sa všetky udalosti odohrali a ponoríte sa do nového príbehu (v dĺžke niekoľkých hodín), v ktorom pôjde tiež o záchranu Ryderovej ...

Dead Island - DLC: Ryderova kampaň - ponuka obchodu

Dead Island - DLC: Ryderova kampaň 
na sklade 2,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobný odber zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Dead Island - DLC: Ryderova kampaň

Hra pre PC Dead Island - DLC: Ryderova kampaň. Dodatočný obsah ku hre Dead Island s názvom "Ryderova kampaň", ktorý rozširuje zážitok hry pre jedného hráča o nový a svojim spôsobom unikátny pohľad na príbeh pôvodnej hry. Hráč sa tento krát bude mať možnosť dostať do úlohy Rydera Whitea, hlavnej záporné postavy z pôvodnej hry. Z jeho pohľadu tak zistíte, ako sa všetky udalosti odohrali a ponoríte sa do nového príbehu (v dĺžke niekoľkých hodín), v ktorom pôjde tiež o záchranu Ryderovej ženy.

Dead Island kombinuje akciu z pohľadu prvej osoby zameranú hlavne na súboje zblízka, vývoj postavy a upravovanie širokej škály zbraní. Toto všetko využijete v strhujúcej a drsnej kampani sledujúcej temný príbeh inšpirovaný klasickými zombie filmami. Kampaň je možné hrať v kooperačnom režime až v 4 hráčoch.

Teror. Násilie. Šialenstvo. Zmätok. Dovolenkový raj hore nohami. Tropický ostrov sa po tajomnom rozmachu zombie mení v miesto totálneho chaosu. Jedinou šancou hráča odstrihnutého od zbytku sveta je bojovať na život a na smrť a nájsť spôsob, ak z ostrova uniknúť.

Dej sa odohráva v otvorenom svete tropického ostrova, na ktorom na hráča číhajú hordy rôznych hladných zombie. Hráč sa snaží v dovolenkovom raji plniť rozličné vzrušujúce úlohy. Vzhľadom k nedostatku zbraní a munície sa hráč musí spoľahnúť na využitie všetkých možných nájdených predmetov. Z tých si následne vyrobí zbrane k sebaobrane a pokúsi sa uspieť v intenzívnom boji tvárou v tvár. K nájdeniu je široká škála predmetov, ktoré postupom času umožnia premeniť provizórne zbrane na hrozivé nástroje skazy.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Počítačové hry