kde nak├║pi┼ą?

od 9,99

Hra pre PC DARK. V┼żite sa do up├şrieho protagonistu s menom Eric Bane, ktor├Ż sa preb├║dza v up├şrom bare so stratou pam├Ąte. Nepam├Ąt├í si, ako sa tam dostal a ako sa stal jedn├Żm z nem┼Ľtvych. Z up├şrskej diskot├ęky Century, ktor├í funguje ako centr├íla va┼íich akci├ş, vyraz├şte na jasne vymedzen├ę misie, ktor├ę je potrebn├ę dokon─Źi┼ą, aby ste sa dopracovali k pravde o Baneovom nakazen├ş. To m├í ma┼ą "vedeck├Ż" z├íklad a sn├í─Ć by sa t├Żm p├ídom mala hra vyhn├║┼ą niektor├Żm zo zaveden├Żch kli┼í├ę. Z├ípletka ├║zko s├║vi...

DARK - ponuka obchodu

DARK 
na sklade 9,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu DARK

Hra pre PC DARK. V┼żite sa do up├şrieho protagonistu s menom Eric Bane, ktor├Ż sa preb├║dza v up├şrom bare so stratou pam├Ąte. Nepam├Ąt├í si, ako sa tam dostal a ako sa stal jedn├Żm z nem┼Ľtvych.

Z up├şrskej diskot├ęky Century, ktor├í funguje ako centr├íla va┼íich akci├ş, vyraz├şte na jasne vymedzen├ę misie, ktor├ę je potrebn├ę dokon─Źi┼ą, aby ste sa dopracovali k pravde o Baneovom nakazen├ş. To m├í ma┼ą "vedeck├Ż" z├íklad a sn├í─Ć by sa t├Żm p├ídom mala hra vyhn├║┼ą niektor├Żm zo zaveden├Żch kli┼í├ę. Z├ípletka ├║zko s├║vis├ş s kon┼ípir├íciami zv├Ązuj├║cimi anonymn├ę futuristick├ę ve─żkomesto. Dark si tyk├í s modernou genetikou a dokonca i z─żahka s cyberpunkom, ale technol├│gie prenech├íva sk├┤r nepriate─żom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Po─Ź├şta─Źov├ę hry