kde nakúpiť?

od 16,99

Hra pre PC Better Late than Dead. Prebudíte sa na ostrove bez spomienok. Vo vrecku máte fotografiu dieťaťa. Detská tvár vám ale nič nehovorí. Pre odhalenie záhad ostrova a minulosti musíte hľadať zásoby a objaviť spôsob, ako z ostrova utiecť. Hra sa odohráva z pohľadu prvej a tretej osoby. Predstavuje systém vytvárania predmetov, ktorý je inšpirovaný klasickými adventúrami so systémom označenia a kliknutia myšou. Nebudete zhromažďovať predmety, ale budete vytvárať nové pomocou akcií ako odreza...

Better Late than Dead - ponuka obchodu

Better Late than Dead 
na sklade 16,99 €
doprava od 2,99 €

Ceny dopravy v gameexpres.sk

Osobný odber zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 3.99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Better Late than Dead

Hra pre PC Better Late than Dead. Prebudíte sa na ostrove bez spomienok. Vo vrecku máte fotografiu dieťaťa. Detská tvár vám ale nič nehovorí. Pre odhalenie záhad ostrova a minulosti musíte hľadať zásoby a objaviť spôsob, ako z ostrova utiecť.

Hra sa odohráva z pohľadu prvej a tretej osoby. Predstavuje systém vytvárania predmetov, ktorý je inšpirovaný klasickými adventúrami so systémom označenia a kliknutia myšou. Nebudete zhromažďovať predmety, ale budete vytvárať nové pomocou akcií ako odrezať a zviazať. Ďalší prieskum ostrova odhalí nevhodnú a absurdnú podstatu vášho okolia. Vytvárajte predmety, hľadajte úkryty, uhaste smäd, uspokojte hlad a odháňajte divú zver. Čo budete potrebovať pre útek z ostrova? Odpovede čakajú.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Počítačové hry