kde nakúpiť?

od 12,30

Tri desaťročia po procese niekto zavraždí Arvida Storholta, najznámejšieho nórskeho špióna, ktorého zatkli a odsúdili v roku 1987. Krátko predtým pochovajú v Enebakku telo neznámej ženy, ktorú objavil v neďalekom jazere mladý Poliak. Jedno je isté, ležala v ňom už dlho. Kto to je? A kto je muž s krycím menom Medveď, na ktorého Tommy Bergmann opakovane naráža pri svojom vyšetrovaní?  O prípad ženy z jazera sa začne neočakávane zaujímať aj šedá eminencia nórskej tajnej služby.  Trochu starší, a ...

Medveď - ponuka obchodu

Medveď 
na sklade 12,30 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Medveď

Tri desaťročia po procese niekto zavraždí Arvida Storholta, najznámejšieho nórskeho špióna, ktorého zatkli a odsúdili v roku 1987. Krátko predtým pochovajú v Enebakku telo neznámej ženy, ktorú objavil v neďalekom jazere mladý Poliak. Jedno je isté, ležala v ňom už dlho. Kto to je? A kto je muž s krycím menom Medveď, na ktorého Tommy Bergmann opakovane naráža pri svojom vyšetrovaní? 

O prípad ženy z jazera sa začne neočakávane zaujímať aj šedá eminencia nórskej tajnej služby. 

Trochu starší, a aj zrelší Bergmann sa vydáva do labyrintu stôp zo studenej vojny a dúfa, že jedna z nich ho dovedie k vrahovi. 

Gard Sveen, držiteľ Skleneného kľúča a prestížnej Rivertonovej ceny za Posledného pútnika, sa vrátil na scénu vo veľkom štýle.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy