Xiaomi Mi Smart Scale White

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 23,50

Xiaomi Mi Smart Scale - inteligentn├í osobn├í v├íha Spolo─Źnos┼ą Xiaomi prich├ídza s novou osobnou v├íhou Mi Smart Scale. Meria aj tie najmen┼íie zmeny v hmotnosti pomocou vysoko presn├ęho G - senzora z mang├ínovej ocele. Mi Smart Scale meria v kilogramoch alebo libr├ích. Aplik├ícia Mi Fit Aplik├ícia Mi Fit pou┼ż├şva preh─żadn├ę grafy pre zobrazenie ┼ítatistick├Żch ├║dajov o hmotnosti a v├í┼ího pokroku. Upravte re┼żim cvi─Źenia a di├ętu pod─ża vlastn├ęho indexu telesnej hmotnosti (BMI). Profily pre cel├║ rodinu Mi Smart Sc...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Xiaomi Mi Smart Scale White vystaven├Ż kus - Osobn├í v├íha 
na sklade 23,50 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Xiaomi Mi Smart Scale White - ponuka obchodu

Parametre produktu Xiaomi Mi Smart Scale White

Xiaomi Mi Smart Scale - inteligentná osobná váha
Spolo─Źnos┼ą Xiaomi prich├ídza s novou osobnou v├íhou Mi Smart Scale. Meria aj tie najmen┼íie zmeny v hmotnosti pomocou vysoko presn├ęho G - senzora z mang├ínovej ocele. Mi Smart Scale meria v kilogramoch alebo libr├ích.
Aplikácia Mi Fit
Aplik├ícia Mi Fit pou┼ż├şva preh─żadn├ę grafy pre zobrazenie ┼ítatistick├Żch ├║dajov o hmotnosti a v├í┼ího pokroku. Upravte re┼żim cvi─Źenia a di├ętu pod─ża vlastn├ęho indexu telesnej hmotnosti (BMI).
Profily pre cel├║ rodinu
Mi Smart Scale nie je ur─Źen├í iba dospel├Żm alebo de┼ąom. Automaticky dok├í┼że rozpozna┼ą ka┼żd├ęho ─Źlena rodiny. Disponuje pam├Ą┼ąou v ktorej m├┤┼że by┼ą ulo┼żen├Żch a┼ż 16 u┼ż├şvate─żsk├Żch profilov.
Automatick├ę zapnutie
Mi Smart Scale disponuje elegantn├Żm LED displejom, ktor├Ż je nen├ípadne skryt├Ż k├Żm na v├íhu nepostav├şte. LED displej prin├í┼ía ─Źist├ę a jasn├ę zobrazenie v─Ćaka 161 LED di├│dam. V─Ćaka senzoru v┼żdy prisp├┤sob├ş jas a tak aj ─Źitate─żnos┼ą sveteln├Żch podmienkam.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Osobn├ę v├íhy