... Osobná váha ETA Vital Fit 6781 90000 biela

Osobná váha ETA Vital Fit 6781 90000 biela

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 37,90

Analytick├í osobn├í v├íha ETA Vital Fit nadchne nielen milovn├şkov decentnej bielej farby, ale aj priaznivcov ─Ź├şsel a chytr├Żch technol├│gi├ş. Pri v├í┼żen├ş v├ís navy┼íe ne─Źak├í ┼żiadne zdr┼żovanie ÔÇô sta─Ź├ş sa jednoducho postavi┼ą na sklenen├║ v├í┼żiacu plochu a va┼ía pohotov├í pomocn├ş─Źka v├ím to okam┼żite vy─Ź├şsli. V├Żsledn├║ hmotnos┼ą zobrazuje s rozl├ş┼íen├şm na 100 g a jej maxim├ílna kapacita je 180 kg (396 lb / 28 st). V─Ćaka zabudovan├ęmu indik├ítoru ─żahko rozozn├í aj pr├şpadn├ę pre┼ąa┼żenie. N├ísledne sa v├íha automaticky vypn...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Osobn├í v├íha ETA Vital Fit 6781 90000 biela 
na sklade 37,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Osobná váha ETA Vital Fit 6781 90000 biela - ponuka obchodu

Parametre produktu Osobná váha ETA Vital Fit 6781 90000 biela

Analytick├í osobn├í v├íha ETA Vital Fit nadchne nielen milovn├şkov decentnej bielej farby, ale aj priaznivcov ─Ź├şsel a chytr├Żch technol├│gi├ş. Pri v├í┼żen├ş v├ís navy┼íe ne─Źak├í ┼żiadne zdr┼żovanie ÔÇô sta─Ź├ş sa jednoducho postavi┼ą na sklenen├║ v├í┼żiacu plochu a va┼ía pohotov├í pomocn├ş─Źka v├ím to okam┼żite vy─Ź├şsli.

V├Żsledn├║ hmotnos┼ą zobrazuje s rozl├ş┼íen├şm na 100 g a jej maxim├ílna kapacita je 180 kg (396 lb / 28 st). V─Ćaka zabudovan├ęmu indik├ítoru ─żahko rozozn├í aj pr├şpadn├ę pre┼ąa┼żenie.

N├ísledne sa v├íha automaticky vypne, a vy sa tak m├┤┼żete naplno venova┼ą nameran├Żm hodnot├ím vo va┼íom mobile. A ┼że ich rozhodne nie je m├íloÔÇŽ

┼ápeci├ílna aplik├ícia VITAL BODY PLUS pre chytr├ę zariadenia

Po sp├írovan├ş v├íhy s mobiln├Żm telef├│nom v├ís aplik├ícia Vital Body Plus zahrnie cenn├Żmi inform├íciami, ktor├ę o va┼íej aktu├ílnej kond├şcii mnoho napovedia. Nameran├ę d├íta v├ím nielen preh─żadne zobraz├ş, ale navy┼íe ich analyzuje a zhroma┼ż─Ćuje. Parametrov, ktor├ę takto m├┤┼żete sledova┼ą, je viac ako 18.

Z├şskate tak neust├íly preh─żad o tom, kde sa pr├íve na ceste za svojim cie─żom nach├ídzate, alebo ako sa nameran├ę hodnoty zmenili v porovnan├ş s predo┼íl├Żm meran├şm. Sta─Ź├ş siahnu┼ą do vrecka pre v├í┼í mobiln├Ż telef├│n, ktor├Ż sa tak stane pomyseln├Żm fit denn├şkom a chytr├Żm tr├ęnerom v jednom.

Aplik├ícia Vital Body Plus je kompatibiln├í s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android 4.4 (a nov┼í├şm), iPhone4S a iOS 8.0 (a nov┼í├şm).

─îo v┼íetko aplik├ícia Vital Body Plus pre chytr├ę zariadenia dok├í┼że?

po sp├írovan├ş s v├íhou zobrazuje, analyzuje, komentuje a uklad├í nameran├ę d├íta ÔÇô viac ako 18 r├┤znych telesn├Żch charakterist├şk (napr. viscer├ílny tuk, telesn├Ż tuk, podko┼żn├Ż tuk, vodu v tele, svalovinu, hodnotenie postavy, stupe┼ł obezity, BMI, hodnotu minim├ílneho kalorick├ęho pr├şjmu a ─Ćal┼íie)
umo┼ż┼łuje sledova┼ą pokroky jednotliv├Żch zmeran├Żch hodn├┤t v ─Źase (vr├ítane grafick├ęho zn├ízornenia)
v┼íetky d├íta sa automaticky ukladaj├║ a z├ílohuj├║ v cloude s pr├şstupom prostredn├şctvom vlastn├ęho ├║─Źtu
mo┼żnos┼ą r├Żchleho pou┼żitia pre n├ív┼ítevy aj bez registr├ície (tzv. n├ív┼ítevn├Ż m├│d)
ulo┼żenie alebo zdie─żanie v├Żsledkov v 4 z├íkladn├Żch re┼żimoch/porovnaniach
mo┼żnos┼ą synchroniz├ície d├ít s aplik├íciami tret├şch str├ín (Google Fit; Apple Health, Fitbit)
automatick├ę sp├írovanie po prihl├ísen├ş k ├║─Źtu na inom smart zariaden├ş
poskytne cenn├ę teoretick├ę inform├ície, vr├ítane sekcie ot├ízok a odpoved├ş priamo v aplik├ícii
pam├Ą┼ą a┼ż pre 8 os├┤b s automatick├Żm rozpoznan├şm u┼ż├şvate─żov
mo┼żnos┼ą stanovenia a sledovania cie─ża (po┼żadovanej hmotnosti) za ─żubovo─żn├ę ─Źasov├ę obdobie
funkcia pripomenutia v├í┼żenia (tzv. bud├şk)
m├│d v├í┼żenia die┼ąa┼ąa
Aplik├ícia Vital Body Plus je ur─Źen├í pre Android a iOS (je mo┼żn├ę ju zadarmo stiahnu┼ą z Apple Store / Google Play). Pon├║ka viac ako 15 jazykov├Żch mut├íci├ş a mo┼żnos┼ą prepnutia jednotiek hmotnosti (kg/lb/st).

Vykri─Źte svoje pokroky do sveta

So smart aplik├íciou sa vo svete soci├ílnych siet├ş nestrat├şte. Nielen ┼że va┼íe pokroky monitoruje a vyhodnocuje, a tak v├ís udr┼żuje neust├íle v obraze, ale z├írove┼ł umo┼ż┼łuje aj ich jednoduch├ę zdie─żanie. Zaviaza┼ą sa k svojim cie─żom verejne a zbiera┼ą pochvaln├ę koment├íre, je toti┼ż tou najlep┼íou motiv├íciou.

Pre d├┤kladn├║ anal├Żzu vyu┼ż├şva v├íha ETA Vital Fit p├Ą┼ą parametrov ÔÇô v├Ż┼íku, v├íhu, vek, pohlavie a biologick├Ż odpor. Bezdr├┤tov├í technol├│gia na prenos nameran├Żch d├ít (BT 4.2) je navy┼íe energeticky ve─żmi ├║sporn├í.

Prev├ídzku zais┼ąuj├║ 3 AAA bat├ęrie, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou balenia. Na ich bl├ş┼żiace sa vybitie v├ís v├íha jednoducho upozorn├ş.

Bezpe─Źnostn├ę sklo o hr├║bke 6 mm sa potom postar├í o jej zv├Ż┼íen├║ odolnos┼ą a zaist├ş jednoduch├║ a hygienick├║ ├║dr┼żbu.

Pred─║┼żen├í z├íruka

ETA na t├║to v├íhu poskytuje pred─║┼żen├║ z├íruku 3 roky, ktor├í sa vz┼ąahuje na cel├Ż produkt. Pred─║┼żen├║ z├íruku si bezplatne registrujte TU.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Osobn├ę v├íhy