kde nak√ļpiŇ•?

od 25,90

Osobn√° diagnostick√° v√°ha EV-500 BT umoŇĺŇąuje bezdr√ītov√Ĺ prenos nameran√Ĺch hodn√īt do mobiln√©ho zariadenia cez Bluetooth¬ģ. Je kompatibiln√° s operańćn√Ĺmi syst√©mami Android a iOS a urńćen√° na meranie osobnej hmotnosti a spracovanie √ļdajov z presnej digit√°lnej v√°hy zabudovanej v podstavci. T√°to met√≥da v√°Ňĺenia je r√Ĺchla, bezpeńćn√° a presn√° a v√Ĺsledok poskytuje za mal√Ĺ okamih. Telo v√°hy tvor√≠ bezpeńćnostn√© tvrden√© sklo a disponuje presn√Ĺm senzorovo-v√°hov√Ĺm syst√©mom. UmoŇĺŇąuje meranie hmotnosti do 180 kg so s...

Orava EV 500 BT - ponuka obchodu

Orava EV-500 BT 
na sklade 25,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn√Ĺ odber zadarmo
Slovensk√° poŇ°ta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk√° poŇ°ta vr√°tane dobierky 5.70 €
Z√°sielkov√° sluŇĺba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z√°sielkov√° sluŇĺba (do 30 kg) vr√°tane dobierky 6.65 €
Kuri√©r nadrozmern√Ĺ tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri√©r nadrozmern√Ĺ tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk√° poŇ°ta doruńćenie na poŇ°tu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk√° poŇ°ta doruńćenie na poŇ°tu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Orava EV 500 BT

Osobn√° diagnostick√° v√°ha EV-500 BT umoŇĺŇąuje bezdr√ītov√Ĺ prenos nameran√Ĺch hodn√īt do mobiln√©ho zariadenia cez Bluetooth¬ģ. Je kompatibiln√° s operańćn√Ĺmi syst√©mami Android a iOS a urńćen√° na meranie osobnej hmotnosti a spracovanie √ļdajov z presnej digit√°lnej v√°hy zabudovanej v podstavci. T√°to met√≥da v√°Ňĺenia je r√Ĺchla, bezpeńćn√° a presn√° a v√Ĺsledok poskytuje za mal√Ĺ okamih.
Telo v√°hy tvor√≠ bezpeńćnostn√© tvrden√© sklo a disponuje presn√Ĺm senzorovo-v√°hov√Ĺm syst√©mom. UmoŇĺŇąuje meranie hmotnosti do 180 kg so stupnicou po 100 g. Nameran√° hodnota sa okamŇĺite zobraz√≠ na prehńĺadnom LCD displeji . V√°hu Orava EV-500 BT zapnete jednoducho dotykom chodidla, takŇĺe sa k nej netreba ani zohn√ļŇ•. Z√°roveŇą sa automaticky vypne pri neńćinnosti a nech√Ĺba ani indik√°cia preŇ•aŇĺenia a v√Ĺmeny bat√©rie.
V spolupr√°ci s VaŇ°im smartf√≥nom s OS Android alebo iOS, do ktor√©ho si nainŇ°talujete naŇ°u aplik√°ciu ‚ÄěSenssunHealth‚Äú alebo in√ļ kompatibiln√ļ aplik√°ciu, dok√°Ňĺe v√°ha poskytovaŇ• cez smartf√≥n aj ńŹalŇ°ie inform√°cie, ako s√ļ:
¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ meranie telesnej hmotnosti (kg/libry) ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ index telesnej hmotnosti (BMI ‚Äď Body Mass Index) ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ meranie podielu telesn√©ho tuku (Body Fat (BF) ‚Äď meranie v %) ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ podiel svalov v tele (Muscle - meranie v %) ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ podiel vody v tele (Hydratation ‚Äď meranie v %) ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ hmotnostn√Ĺ podiel kost√≠ (Bone ‚Äď meranie v kg) ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ z√°kladn√Ĺ (baz√°lny) metabolick√Ĺ v√Ĺdaj (BMR (Basal Metabolic Rate) ‚Äď meranie v kCal) ¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† ‚ÄĘ akt√≠vny metabolick√Ĺ v√Ĺdaj (AMR (Active Metabolic Rate) ‚Äď meranie v kCal) ¬† Tieto √ļdaje je moŇĺn√© v√°ŇĺiŇ• a meraŇ• v aplik√°cii aj pre viacer√Ĺch uŇĺ√≠vateńĺov, pr√≠padne s viacer√Ĺmi smartf√≥nmi. Pre stiahnutie aplik√°cie pouŇĺite obchod Play (Android) alebo App Store (iOS), ńći oskenovan√≠m QR k√≥du v priloŇĺenom n√°vode.
 

Pridaj recenziu

Pre prid√°vanie recenzi√≠ mus√≠Ň° byŇ• prihl√°sen√Ĺ.
Vlastnosti
Nosnosҕ180 kg
PresnosŇ• v√°Ňĺenia100 g
Displej√Āno
 
Funkcie
Meranie tuku v tele√Āno
Meranie vody v tele√Āno
Meranie svalovej hmoty v tele√Āno
 

Z√°kazn√≠ci sa tieŇĺ zauj√≠mali o tieto Osobn√© v√°hy