kde nak├║pi┼ą?

od 35,90

Osobn├í diagnostick├í v├íha Beurer BF 530 od nemeckej spolo─Źnosti Beurer sa vyzna─Źuje elegantn├Żm dizajnom v ktorom dominuj├║ 4 zapusten├ę elektr├│dy a displej s bielym podsvieten├şm. V─Ćaka kapacite 180 kg nem├í probl├ęm odv├í┼żi┼ą skoro kohoko─żvek. N├íro─Źn├Ż u┼ż├şvate─ż ur─Źite ocen├ş mo┼żnos┼ą v├í┼żenia vody, tuku, svalstva, AMR a BMR indexu. Taktie┼ż je mo┼żn├ę si nastavi┼ą 5 ├║rovn├ş aktivity a tie┼ż v├íha disponuje funkciou r├Żchleho ┼ítartu. Dostato─Źn├ę cvi─Źenie, zdrav├í v├Ż┼żiva a hmotnos┼ą, pri ktorej sa dobre c├ştite - s├║ nev...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
BEURER BF530 - Diagnostick├í osobn├í v├íha 
na sklade 35,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

BEURER BF530 - ponuka obchodu

Parametre produktu BEURER BF530

Osobn├í diagnostick├í v├íha Beurer BF 530 od nemeckej spolo─Źnosti Beurer sa vyzna─Źuje elegantn├Żm dizajnom v ktorom dominuj├║ 4 zapusten├ę elektr├│dy a displej s bielym podsvieten├şm. V─Ćaka kapacite 180 kg nem├í probl├ęm odv├í┼żi┼ą skoro kohoko─żvek. N├íro─Źn├Ż u┼ż├şvate─ż ur─Źite ocen├ş mo┼żnos┼ą v├í┼żenia vody, tuku, svalstva, AMR a BMR indexu. Taktie┼ż je mo┼żn├ę si nastavi┼ą 5 ├║rovn├ş aktivity a tie┼ż v├íha disponuje funkciou r├Żchleho ┼ítartu.
Dostato─Źn├ę cvi─Źenie, zdrav├í v├Ż┼żiva a hmotnos┼ą, pri ktorej sa dobre c├ştite - s├║ nevyhnutn├ę pre va┼íe zdravie. ┼áirok├Ż sortiment v├íh od osobn├Żch digit├ílnych, cez dizajnov├ę v├íhy a┼ż po diagnostick├ę v├íhy. Tie v┼íetky V├ím pom├┤┼żu dosiahnu┼ą alebo udr┼żiava┼ą zdrav├║ hmotnos┼ą.
Hmotnos┼ą je probl├ęmom zdravia. Ve─ża ─żud├ş m├í nadv├íhu. Je to sp├┤soben├ę zmenou okolnost├ş, menej fyzick├Żch aktiv├şt alebo nadbytok vysoko kalorick├Żch potrav├şn. Av┼íak podv├íha je tie┼ż rizikov├Żm faktorom. Pravideln├í kontrola hmotnosti je preto ve─żmi d├┤le┼żit├í.
Charakteristika a technick├ę ├║daje:┬á
modern├ę senzorov├ę tla─Źild├ína bielo podsvieten├Ż LCD displayautomatick├ę rozpoznanie u┼ż├şvate─ża a display BMIelegantn├Ż sklenen├Ż r├ímv├í┼żiaca plocha z bezpe─Źnostn├ęho sklaelektr├│dy z br├║senej u┼í─żachtilej ocelestanovenie telesnej hmotnosti, tuku, vody, hustota svalovej, kostnej hmoty a po┼żiadavke kal├│ri├ş a BMI5 ├║rovn├ş aktivityhodnotenie r├Żchlosti metabolizmu v pokoji aj pri cvi─Źen├ş v kcal8 u┼ż├şvate─żsk├Żch pam├Ąt├ş s automatick├Żm rozpozn├ívan├şm u┼ż├şvate─żaautomatick├ę zapnutie a vypnutiekapacita: 180 kgpresnos┼ą: 100 gjednotky na kg / lb / stindik├ícia pre┼ąa┼żenia

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Osobn├ę v├íhy