Reedog Pelíšek pro psa Pianki Dog - M

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 39,00

Útulný, pohodlný a dizajnový! To je pelech pre psov Reedog Pianki, ktorý je vhodným doplnkom do každej domácnosti. Pelechy pre psov REEDOG sú vyrobení z kvalitnej a odolnej látky cordory, ktorá odolá škrabancom aj nečistotám vášho domáceho maznáčika. Nezáleží či máte malého, stredného alebo veľkého psíka. U nás si vyberie každý! S výberom veľkosti vám pomôže následujúca tabuľka. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2...

Reedog Pelíšek pro psa Pianki Dog - M - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Pianki Dog - M 
na sklade 39,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Pianki Dog - M

Útulný, pohodlný a dizajnový! To je pelech pre psov Reedog Pianki, ktorý je vhodným doplnkom do každej domácnosti. Pelechy pre psov REEDOG sú vyrobení z kvalitnej a odolnej látky cordory, ktorá odolá škrabancom aj nečistotám vášho domáceho maznáčika.

Nezáleží či máte malého, stredného alebo veľkého psíka. U nás si vyberie každý! S výberom veľkosti vám pomôže následujúca tabuľka. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy