Reedog Pelíšek pro psa Fancy Beige - L

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 60,00

Elegantný a veľmi pohodlný pelech pre psa Reedog Deluxe, pre tých, ktorí chcú pre svojho psíka luxus a komfort v jednom. Nenáročná údržba, a tak ostane váš psík vždy v čistom. Kvalitný a odolný materiál, zaručia spokojený spánok vašemu psíkovi. Povlak matrace je možné dať dolu a vyprať. Hrany pelechu sú vyrobené z EKO kože, takže postačí, ak ich očistíte handričkou. Pelech pre psa Reedog Deluxe môžete kúpiť v niekoľkých variantách a veľkostiach.  Pelech pre psov Reedog Deluxe je pre malé, stred...

Reedog Pelíšek pro psa Fancy Beige - L - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Fancy Beige - L 
na sklade 60,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Fancy Beige - L

Elegantný a veľmi pohodlný pelech pre psa Reedog Deluxe, pre tých, ktorí chcú pre svojho psíka luxus a komfort v jednom. Nenáročná údržba, a tak ostane váš psík vždy v čistom. Kvalitný a odolný materiál, zaručia spokojený spánok vašemu psíkovi. Povlak matrace je možné dať dolu a vyprať. Hrany pelechu sú vyrobené z EKO kože, takže postačí, ak ich očistíte handričkou.
Pelech pre psa Reedog Deluxe môžete kúpiť v niekoľkých variantách a veľkostiach. 

Pelech pre psov Reedog Deluxe je pre malé, stredné, ale aj pre veľké plemená psov. Veľkosť si môžete vybrať pomocou tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog jsou ručně šité, a tak se může stát, že velikost se bude mírně lišit, maximálně však o 2 - 4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy