... Reedog Pelíšek pro psa Comfy Black + Red - 3XL

Reedog Pelíšek pro psa Comfy Black + Red - 3XL

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 118,00

Hľadáte pre vášho psieho miláčika nadštandardný, luxusný ale pritom pohodlný pelech? Už ďalej nemusíte! Máme tu pre vás a vášho psíka kvalitný peleštek Reedog, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu.Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Výhodou je poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Peleštek je aj pre tie najvačšie plemená, máte na výber až ...

Reedog Pelíšek pro psa Comfy Black + Red - 3XL - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Comfy Black + Red - 3XL 
2 dni 118,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Comfy Black + Red - 3XL

Hľadáte pre vášho psieho miláčika nadštandardný, luxusný ale pritom pohodlný pelech? Už ďalej nemusíte! Máme tu pre vás a vášho psíka kvalitný peleštek Reedog, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu.Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG.

Výhodou je poťah, ktorý môžete prať aj v práčke.

Peleštek je aj pre tie najvačšie plemená, máte na výber až zo 4 veľkostí! (*Naše pelechy pre psov Reedog jsou ručně šité, a tak se může stát, že velikost se bude mírně lišit, maximálně však o 2 - 4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy