Reedog Pelíšek pro psa Brown Flower - L

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 52,00

Peleštek Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete ze 3 veľkostí.   Vyberte si u nás kvalitný peleštek pre vášho psíka. Pelech pre psa Reedog je pre malé, stredné ale aj veľké plemená psov.   Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabu...

Reedog Pelíšek pro psa Brown Flower - L - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Brown Flower - L 
2 dni 52,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Brown Flower - L

Peleštek Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete ze 3 veľkostí.
 

Vyberte si u nás kvalitný peleštek pre vášho psíka.

Pelech pre psa Reedog je pre malé, stredné ale aj veľké plemená psov.
 
Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy