Reedog Pelíšek pro psa Brown Bones - XL

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 65,00

Pelech Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia, naviac je z príjemného materiálu veluru, ktorý vášmu mazlíčkovi zaručí nerušeny spánok. Urobte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš peleštek REEDOG. Vybrať si môžete z 3 veľkostí.   Peleštek môžete jednoducho vyprať. Stačí odstrániť povlak a vložiť do práčky.   Vyberte s...

Reedog Pelíšek pro psa Brown Bones - XL - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Brown Bones - XL 
2 dni 65,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Brown Bones - XL

Pelech Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia, naviac je z príjemného materiálu veluru, ktorý vášmu mazlíčkovi zaručí nerušeny spánok. Urobte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš peleštek REEDOG. Vybrať si môžete z 3 veľkostí.
 
Peleštek môžete jednoducho vyprať. Stačí odstrániť povlak a vložiť do práčky.

 
Vyberte si správnu veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy