Reedog Pelíšek pro psa Blue Strips - XL

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 71,00

Peleštek Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete ze 3 veľkostí.     Pratelný povlak, ktorý ide pomocou zipu jednoducho dolu. Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy.    Vyberte si správnou veľkosť pomocou násled...

Reedog Pelíšek pro psa Blue Strips - XL - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Blue Strips - XL 
4 dni 71,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Blue Strips - XL

Peleštek Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete ze 3 veľkostí.

 
 
Pratelný povlak, ktorý ide pomocou zipu jednoducho dolu.

Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy. 
 
Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy