Reedog Pelíšek pro psa Black Wheels - XL

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 65,00

Pelech Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete z 3 veľkostí.   Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy.    Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a...

Reedog Pelíšek pro psa Black Wheels - XL - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Black Wheels - XL 
na sklade 65,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Black Wheels - XL

Pelech Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete z 3 veľkostí.
 

Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy. 
 
Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy