Reedog Pelíšek pro psa Beige Paw

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 59,00

Pelech Reedog PAW je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete z 3 veľkostí.     Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy.    Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne š...

Reedog Pelíšek pro psa Beige Paw - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Beige Paw 
4 dni 59,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Beige Paw

Pelech Reedog PAW je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete z 3 veľkostí.
 
 

Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy. 
 
Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy