Reedog Pelíšek pro psa Beige Gallant

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 77,00

Hľadáte pre vášho psíka luxus a zároveň pohodlie? Peleštek Reedog Glamour splňuje všetky vaše požiadavky. Luxusný design v prevedení eko kože sa bude páčiť nielen vám, ale aj vášmu psíkovi. Jeho údržba je jednoduchá a pretože je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, nemusíte sa báť, že tento kožený pelech váš psík rýchlo zničí.  Použitý materiál: Vrchná časť pelechu - eko koža Spodná časť pelechu - polypropylen. tkanina Výplň v pelechu - molitanová matrace  Vyberte si správnu veľkosť pomocou...

Reedog Pelíšek pro psa Beige Gallant - ponuka obchodu

Reedog Pelíšek pro psa Beige Gallant 
na sklade 77,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelíšek pro psa Beige Gallant

Hľadáte pre vášho psíka luxus a zároveň pohodlie? Peleštek Reedog Glamour splňuje všetky vaše požiadavky. Luxusný design v prevedení eko kože sa bude páčiť nielen vám, ale aj vášmu psíkovi. Jeho údržba je jednoduchá a pretože je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, nemusíte sa báť, že tento kožený pelech váš psík rýchlo zničí. 

Použitý materiál:

Vrchná časť pelechu - eko koža
Spodná časť pelechu - polypropylen. tkanina
Výplň v pelechu - molitanová matrace 

Vyberte si správnu veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy