Reedog Pelech pre psa Blue Grid - L

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 52,00

Peleštek Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete ze 3 veľkostí.     Pratelný povlak, ktorý ide pomocou zipu jednoducho dolu. Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy.    Vyberte si správnou veľkosť pomocou násled...

Reedog Pelech pre psa Blue Grid - L - ponuka obchodu

Reedog Pelech pre psa Blue Grid - L 
2 dni 52,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Pelech pre psa Blue Grid - L

Peleštek Reedog je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý môžete prať aj v práčke. Matraca pelechu je z tubusu, a tak sa zabrání preležaniu a váš psík tak bude spokojený po celú dobu lenošenia. Spravte vášmu psíkovi pohodlie a kúpte mu náš pelech REEDOG. Vybrať si môžete ze 3 veľkostí.

 
 
Pratelný povlak, ktorý ide pomocou zipu jednoducho dolu.

Peleštek Reedog pre psa je pre malé, stredné aj veľké psy. 
 
Vyberte si správnou veľkosť pomocou následujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy