Reedog Matrace pro psa Round Grey - M

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 43,00

Kvalitne spracovan├Ż┬ámatrac pre psa┬áReedog┬áRound sa stane pohodln├Żm a m├Ąkk├Żm pelechom pre v├í┼ího ps├şka.┬áNielen┼że je tento matrac vyroben├Ż z kvalitnej l├ítky, ktor├í odol├í ┼íkrabancom v├í┼ího ps├şka, ale tie┼ż ju m├┤┼żete vypra┼ą v pr├í─Źke. Vhodn├Żm pr├şpravkom pre pranie pelechov je napr.┬áMenforsan gel na pranie pele┼ítekov. Tu spr├ívnu matrac pre v├í┼ího ps├şka v├ím pom├┤┼że vybra┼ą n├ísleduj├║ca tabu─żka ve─żkost├ş.┬á(*Na┼íe matrace Reedog s├║┬áru─Źne ┼íit├ę, a tak sa m├┤┼że sta┼ą, ┼że ve─żkos┼ą sa bude mierne l├ş┼íi┼ą, maxim├ílne v┼íak o...

Reedog Matrace pro psa Round Grey - M - ponuka obchodu

Reedog Matrace pro psa Round Grey - M 
2 dni 43,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Matrace pro psa Round Grey - M

Kvalitne spracovan├Ż┬ámatrac pre psa┬áReedog┬áRound sa stane pohodln├Żm a m├Ąkk├Żm pelechom pre v├í┼ího ps├şka.┬áNielen┼że je tento matrac vyroben├Ż z kvalitnej l├ítky, ktor├í odol├í ┼íkrabancom v├í┼ího ps├şka, ale tie┼ż ju m├┤┼żete vypra┼ą v pr├í─Źke. Vhodn├Żm pr├şpravkom pre pranie pelechov je napr.┬áMenforsan gel na pranie pele┼ítekov.

Tu spr├ívnu matrac pre v├í┼ího ps├şka v├ím pom├┤┼że vybra┼ą n├ísleduj├║ca tabu─żka ve─żkost├ş.┬á(*Na┼íe matrace Reedog s├║┬áru─Źne ┼íit├ę, a tak sa m├┤┼że sta┼ą, ┼że ve─żkos┼ą sa bude mierne l├ş┼íi┼ą, maxim├ílne v┼íak o 2 - 4cm.)
 

 
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Odpo─Ź├şvadl├í, pelechy