Reedog Matrace pro psa Elis Brown Cordura

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 19,00

Matrac pre psa Reedog je pohodlným a mäkkým peleštekom pre vášho psíka. Veľmi kvalitný a odolný materiál zabraní preležaniu matraca, a tak váš psík bude mať kvalitný spánok po celú dobu leňošenia. Spestrite si domácnosť luxusným matracom Reedog v prevedení Elis Red. Naviac vďaka poťahu, ktorý môžete kedykoľvek dať dole a očistiť, bude váš psík spať vždy v čistom.  Ten správny matrac pre psa vám pomôže vybrať nasledujúca tabuľka veľkostí. (*Naše pelechy a matrace Reedog sú ručne šité, a tak sa m...

Reedog Matrace pro psa Elis Brown Cordura - ponuka obchodu

Reedog Matrace pro psa Elis Brown Cordura 
na sklade 19,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Matrace pro psa Elis Brown Cordura

Matrac pre psa Reedog je pohodlným a mäkkým peleštekom pre vášho psíka. Veľmi kvalitný a odolný materiál zabraní preležaniu matraca, a tak váš psík bude mať kvalitný spánok po celú dobu leňošenia. Spestrite si domácnosť luxusným matracom Reedog v prevedení Elis Red. Naviac vďaka poťahu, ktorý môžete kedykoľvek dať dole a očistiť, bude váš psík spať vždy v čistom. 

Ten správny matrac pre psa vám pomôže vybrať nasledujúca tabuľka veľkostí. (*Naše pelechy a matrace Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2 - 4 cm.)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy