Reedog Iglu pro kočky Sign

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 61,00

Každá mačička sa rada schováva, a tak nie je pochýb, že naše Reedog iglu pre mačky si zamiluje aj tá vaša. Iglu alebo kukaň pre mačky je obľúbeným máčacím peleštekom v každej domácnosti. Odolný materiál v spojení s príjemnou a mäkkou matracov, ktorú ukrýva tento peleštek, sa zapáči vám, ale predovšetkým aj vašej mačičke.  Vnútrajšok pelešteku je vystlaný príjemnou a teplou matracov pre ešte lepší spánok vašej mačičky. Iglu pre mačky môžete vyberať z niekoľkých variant a veľkostí. (*Naše pelech...

Reedog Iglu pro kočky Sign - ponuka obchodu

Reedog Iglu pro kočky Sign 
na sklade 61,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Reedog Iglu pro kočky Sign

Každá mačička sa rada schováva, a tak nie je pochýb, že naše Reedog iglu pre mačky si zamiluje aj tá vaša. Iglu alebo kukaň pre mačky je obľúbeným máčacím peleštekom v každej domácnosti. Odolný materiál v spojení s príjemnou a mäkkou matracov, ktorú ukrýva tento peleštek, sa zapáči vám, ale predovšetkým aj vašej mačičke. 

Vnútrajšok pelešteku je vystlaný príjemnou a teplou matracov pre ešte lepší spánok vašej mačičky.

Iglu pre mačky môžete vyberať z niekoľkých variant a veľkostí. (*Naše pelechy Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2 - 4 cm.) Môžete prať v práčke pri 30° (režim ručné pranie).

 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy