Pelíšek pro psa Reedog York Red Strips - M

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 59,00

Stále hľadáte pre svojho psíka ten správny pelech? Už nemusíte, našli ste ho! Pelech Reedog York je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu cordura, ktorý sa používa napríklad pre výrobu búnd a ruksakov. Je preto vysoko odolný proti škvrnám, škrabancom, deformáciám a chráni proti vlhkosti. Vnútri pelešteku je polyuretanová pena, ktorá ho robí veľmi pohodlný. Veľkou výhodou je, že je peleštek na zips, takže poťah je možné dať dolu a vyprať.  Pelech pre psov Reedog je vhodný pre každého psíka, vys...

Pelíšek pro psa Reedog York Red Strips - M - ponuka obchodu

Pelíšek pro psa Reedog York Red Strips - M 
4 dni 59,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Pelíšek pro psa Reedog York Red Strips - M

Stále hľadáte pre svojho psíka ten správny pelech? Už nemusíte, našli ste ho! Pelech Reedog York je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu cordura, ktorý sa používa napríklad pre výrobu búnd a ruksakov. Je preto vysoko odolný proti škvrnám, škrabancom, deformáciám a chráni proti vlhkosti.

Vnútri pelešteku je polyuretanová pena, ktorá ho robí veľmi pohodlný. Veľkou výhodou je, že je peleštek na zips, takže poťah je možné dať dolu a vyprať. 
Pelech pre psov Reedog je vhodný pre každého psíka, vysoké okraje zaručia, že vášmu psíkovi nebude fúkať na chrbát. Vyberte si správnu veľkosť pomocou nasledujúcej tabuľky. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2-4cm.)

 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy