Pelíšek pro psa Reedog Eco Black - L

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 45,00

Elegantný, jednoduchý a veľmi pohodlný pelech pre psov Reedog Eco, pre tých, ktorí chcú pre svojho psíka len to najlepšie. Veľmi ľahko sa udržuje, a tak zostane váš psík vždy v čistom, a naviac je vyrobený z odolného materiálu cordura.  Povrch pelešteku môžete odopnúť a vyprať v práčke. Pre nejlepšie výsledky a zachovanie kvality pelechu, použite špeciálny prípravok na pranie pelechu Menforsan.    Pelechy pre psov Reedog máte na výber hneď z niekoľkých veľkostí. Vyberte si tu správnu veľkosť p...

Pelíšek pro psa Reedog Eco Black - L - ponuka obchodu

Pelíšek pro psa Reedog Eco Black - L 
na sklade 45,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Pelíšek pro psa Reedog Eco Black - L

Elegantný, jednoduchý a veľmi pohodlný pelech pre psov Reedog Eco, pre tých, ktorí chcú pre svojho psíka len to najlepšie. Veľmi ľahko sa udržuje, a tak zostane váš psík vždy v čistom, a naviac je vyrobený z odolného materiálu cordura. 
Povrch pelešteku môžete odopnúť a vyprať v práčke. Pre nejlepšie výsledky a zachovanie kvality pelechu, použite špeciálny prípravok na pranie pelechu Menforsan.   

Pelechy pre psov Reedog máte na výber hneď z niekoľkých veľkostí.

Vyberte si tu správnu veľkosť pre vášho psíka pomocou tabuľky nižšie. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú ručne šité, a tak sa môže stať, že veľkosť sa bude mierne líšiť, maximálne však o 2 - 4cm.)

 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Odpočívadlá, pelechy