Fľaša EQUA STARDUST Eternity 550 ml

Fľaša EQUA STARDUST Eternity 550 ml

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 18,95

<b>Kolekcia EQUA STARDUST je navrhnutá slovinským dizajnérskym štúdiom Desnahemisfera</b>. Sklenené fľaše sú vyrobené z borosilikátového skla, vďaka ktorému sú ľahké a 100% recyklovateľné. Borosilikátové sklo je známe aj pre svoju tvrdosť, odolnosť voči teplu a chemikáliám. <b>Vrchnák je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele</b>. Fľaše z kolekcie EQUA STARDUST <b>majú objem 550 ml a sú 100% vodotesné</b>. Silikóný spodok dotvára dizajn fľaše a zároveň zabezpeču...

Fľaša EQUA STARDUST Eternity 550 ml - ponuka obchodu

Fľaša EQUA STARDUST Eternity 550 ml 
na sklade 18,95 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 1,99 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fľaša EQUA STARDUST Eternity 550 ml

<b>Kolekcia EQUA STARDUST je navrhnutá slovinským dizajnérskym štúdiom Desnahemisfera</b>. Sklenené fľaše sú vyrobené z borosilikátového skla, vďaka ktorému sú ľahké a 100% recyklovateľné. Borosilikátové sklo je známe aj pre svoju tvrdosť, odolnosť voči teplu a chemikáliám. <b>Vrchnák je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele</b>.
Fľaše z kolekcie EQUA STARDUST <b>majú objem 550 ml a sú 100% vodotesné</b>. Silikóný spodok dotvára dizajn fľaše a zároveň zabezpečuje aj jej ochranu. Fľaše EQUA STARDUST sú jedinečné ako padajúca hviezda, ich minimalistický dizajn zaujme už na prvý pohľad. Celkovo pozitívny dojem z fľaše umocňujú<b> pozlátené vrchnáčiky</b>.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Nádoby na vodu