Fľaša EQUA Plain Grey 600 ml

Fľaša EQUA Plain Grey 600 ml

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 9,45

<b>Štýlová plastová fľaša</b> na vodu určená na každodenné použitie. <b>Fľaša s objemom 600 ml </b>je vyrobená zo špeciálneho materiálu Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia, takže je vhodná tak na teplé nápoje (káva, čaj) ako aj studené (voda, džús). Zdravá fľaša EQUA je vyrobená z organických materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju umývať ručne, ale ...

Fľaša EQUA Plain Grey 600 ml - ponuka obchodu

Fľaša EQUA Plain Grey 600 ml 
na sklade 9,45 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 1,99 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fľaša EQUA Plain Grey 600 ml

<b>Štýlová plastová fľaša</b> na vodu určená na každodenné použitie.
<b>Fľaša s objemom 600 ml </b>je vyrobená zo špeciálneho materiálu Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia, takže je vhodná tak na teplé nápoje (káva, čaj) ako aj studené (voda, džús).
Zdravá fľaša EQUA je vyrobená z organických materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju umývať ručne, ale aj v umývačke riadu.
A nezabudnite, ročne ľudstvo spotrebuje asi 1,5 milióna ton plastových fliaš, z nich sa recykluje sotva 20 % a zvyšných 80 % sa vyhadzuje a rozkladá v prírode takmer 500 rokov. A preto prispejte aj vy k ochrane životného prostredia. <b>Zdravá fľaša EQUA šetrí nielen životné prostredie, ale aj Vašu peňaženku</b>, pretože voda z vodovodu je rovnako kvalitná ako balená voda z obchodu, ale podstatne lacnejšia.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Nádoby na vodu