Fľaša EQUA Feather 600 ml

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 9,45

<b>Štýlová plastová fľaša</b> na vodu určená na každodenné použitie. <b>Fľaša s objemom 600 ml </b>je vyrobená zo špeciálneho materiálu Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia, takže je vhodná tak na teplé nápoje (káva, čaj) ako aj studené (voda, džús). <b>Zdravá fľaša EQUA </b>je vyrobená z organických materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju...

Fľaša EQUA Feather 600 ml - ponuka obchodu

Fľaša EQUA Feather 600 ml 
na sklade 9,45 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 1,99 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fľaša EQUA Feather 600 ml

<b>Štýlová plastová fľaša</b> na vodu určená na každodenné použitie.
<b>Fľaša s objemom 600 ml </b>je vyrobená zo špeciálneho materiálu Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia, takže je vhodná tak na teplé nápoje (káva, čaj) ako aj studené (voda, džús).
<b>Zdravá fľaša EQUA </b>je vyrobená z organických materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju umývať ručne, ale aj v umývačke riadu.
A nezabudnite, ročne ľudstvo spotrebuje asi 1,5 milióna ton plastových fliaš, z nich sa recykluje sotva 20 % a zvyšných 80 % sa vyhadzuje a rozkladá v prírode takmer 500 rokov. A preto prispejte aj vy k ochrane životného prostredia. <b>Zdravá fľaša EQUA šetrí nielen životné prostredie, ale aj Vašu peňaženku</b>, pretože voda z vodovodu je rovnako kvalitná ako balená voda z obchodu, ale podstatne lacnejšia.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Nádoby na vodu