Fľaša EQUA Cotton Candy NEW 600 ml

Fľaša EQUA Cotton Candy NEW 600 ml

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 9,45

<b>Aj vy preferujete zdravý životný štýl a doma Vám ešte chýba zdravá fľaša</b>? Máme pre Vás riešenie! Zdravá fľaša EQUA z limitovanej edície ESPRITE je tu práve pre Vás. Štýlový dizajn a jej praktické vlastnosti z nej robia Vášho nového spoločníka do práce, na šport, do školy a škôlky, na cesty, skrátka na každý deň. Fľaša s objemom 600 ml je vyrobená zo špeciálneho materiálu <b>Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia</b>, takže je vhodná tak na teplé ná...

Fľaša EQUA Cotton Candy NEW 600 ml - ponuka obchodu

Fľaša EQUA Cotton Candy NEW 600 ml 
6 dní 9,45 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 1,99 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 2.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fľaša EQUA Cotton Candy NEW 600 ml

<b>Aj vy preferujete zdravý životný štýl a doma Vám ešte chýba zdravá fľaša</b>?
Máme pre Vás riešenie! Zdravá fľaša EQUA z limitovanej edície ESPRITE je tu práve pre Vás. Štýlový dizajn a jej praktické vlastnosti z nej robia Vášho nového spoločníka do práce, na šport, do školy a škôlky, na cesty, skrátka na každý deň.
Fľaša s objemom 600 ml je vyrobená zo špeciálneho materiálu <b>Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia</b>, takže je vhodná tak na teplé nápoje (káva, čaj) ako aj studené (voda, džús).
Zdravá fľaša EQUA je vyrobená z organických materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju umývať ručne, ale aj v umývačke riadu.
A nezabudnite, ročne ľudstvo spotrebuje asi 1,5 milióna ton plastových fliaš, z nich sa recykluje sotva 20 % a zvyšných 80 % sa vyhadzuje a rozkladá v prírode takmer 500 rokov. A preto prispejte aj vy k ochrane životného prostredia. Zdravá fľaša EQUA šetrí nielen životné prostredie, ale aj Vašu peňaženku, pretože voda z vodovodu je rovnako kvalitná ako balená voda z obchodu, ale podstatne lacnejšia.
<b>Tak začnite deň s našou zdravou fľašou EQUA.</b>

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Nádoby na vodu