... AEG ABE818F6NC - Mrazni─Źka jednodverov├í

AEG ABE818F6NC - Mrazni─Źka jednodverov├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 899,00

AEG ABE818F6NCVstavan├í skri┼łov├í mrazni─Źka┬áAEG ABE818F6NC┬ánevyhnutn├Żm rie┼íen├şm pre uchov├ívanie potrav├şn vo va┼íej dom├ícnosti. Skvelo zapadne do va┼íej kuchyne a poskytne v├ím┬áodkladac├ş priestor pri n├şzkej spotrebe elektrickej energie. Pon├║ka v├ím a┼ż┬á204 litrov┬áodkladacieho priestoru. V─Ćaka zaradeniu┬ádo energetickej triedy A+┬áje ve─żmi ┼íetrn├í aj k va┼íej pe┼ła┼żenke.┬áKapacita zmrazovania 20 kg/24h. Skladovac├ş ─Źas┬ápri v├Żpadku elektrickej energie je a┼ż neuverite─żn├Żch 24 hod├şn.┬áMraziaca ─Źas┼ą je vybaven├í┬á5 z├í...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Mrazni─Źka AEG Mastery ABE818F6NC biela 
5 dn├ş 899,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu
tpd.sk
4.5/5
AEG ABE818F6NC - Mrazni─Źka jednodverov├í 
10 dn├ş 910,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

AEG ABE818F6NC - Mrazni─Źka jednodverov├í - ponuky obchodov

Parametre produktu AEG ABE818F6NC - Mrazni─Źka jednodverov├í

AEG ABE818F6NCVstavan├í skri┼łov├í mrazni─Źka┬áAEG ABE818F6NC┬ánevyhnutn├Żm rie┼íen├şm pre uchov├ívanie potrav├şn vo va┼íej dom├ícnosti. Skvelo zapadne do va┼íej kuchyne a poskytne v├ím┬áodkladac├ş priestor pri n├şzkej spotrebe elektrickej energie. Pon├║ka v├ím a┼ż┬á204 litrov┬áodkladacieho priestoru. V─Ćaka zaradeniu┬ádo energetickej triedy A+┬áje ve─żmi ┼íetrn├í aj k va┼íej pe┼ła┼żenke.┬áKapacita zmrazovania 20 kg/24h. Skladovac├ş ─Źas┬ápri v├Żpadku elektrickej energie je a┼ż neuverite─żn├Żch 24 hod├şn.┬áMraziaca ─Źas┼ą je vybaven├í┬á5 z├ísuvkami v plnej ┼í├şrke, 2 priehradkami s pr├şklopom.
┼Żiadna n├ímrazaTechnol├│gia┬áNo Frost┬ázabra┼łuje tvorbe ─żadu v mrazni─Źke. Nikdy nedoch├ídza k obmedzovaniu v├Żkonu a va┼íe potraviny s├║ uchovan├ę lep┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm.┬áNoFrost znamen├í ┼żiadne rozmrazovanie. Zachov├íva mrazni─Źku bez ─żadu, tak┼że si m├┤┼żete by┼ą v┼żdy ist├ş maxim├ílnym v├Żkonom.
Jednoduch├ę nastavenieZ├şskajte ├║pln├║ kontrolu nad ka┼żdou funkciou mrazni─Źky┬ás elektronick├Żmi du├ílnymi dotykov├Żmi ovl├ídac├şmi prvkami. Panel a LED displej┬ápon├║kaj├║ bez n├ímahy pr├şstup k teplote a v┼íeobecn├Żm nastaveniam. Prec├şzne v┼íetko dola─Ćte pre prvotriedne uskladnenie potrav├şn.
R├Żchle a kvalitn├ę zmrazenie potrav├şnFunkcia Frostmatic aktivuje maxim├ílny mraziaci v├Żkon, tak┼że va┼íe ─Źerstv├ę potraviny zmraz├ş ─Źo najr├Żchlej┼íie. Ak vlo┼ż├şte do mrazni─Źky ─Źerstvo zak├║pen├ę potraviny, je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby sa r├Żchlo dosiahla teplota zmrazovania. V─Ćaka funkcii Frostmatic┬ámrazni─Źka r├Żchlo dosiahne maxim├ílny mraziaci v├Żkon, aby v┼íetko zmrazila ─Źo najr├Żchlej┼íie. Takto sa zachov├í vzh─żad aj kvalita potrav├şn. Po zmrazen├ş v┼íetk├Żch potrav├şn sa spotrebi─Ź prepne na ┼ítandardn├ę nastavenie.
Zabudovan├Ż zvukov├Ż alarmNem├┤┼żete si by┼ą v┼żdy ist├ş, ┼że dvierka mrazni─Źky s├║ riadne zatvoren├ę ÔÇô a nechcete to neust├íle dvakr├ít kontrolova┼ą. Pri tejto mrazni─Źke sa v┼íak nem├┤┼że sta┼ą, aby ste si nev┼íimli, ┼że s├║ otvoren├ę. Je to preto, ┼że m├í┬ázabudovan├Ż zvukov├Ż alarm, ktor├Ż v├ís hne─Ć upozorn├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mrazni─Źky