... Philips SA5DOT02KNS/12 - MP3 prehr├íva─Ź

Philips SA5DOT02KNS/12 - MP3 prehr├íva─Ź

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 29,90

E┼íte viac z├íbavy pri ┼íporte pripravte sa na pestrej┼í├ş tr├ęning FitDot2 GB* Vychutnajte si a┼ż 6 hod├şn prehr├ívania hudby U┼żite si nekone─Źn├║ z├íbavu so svoj├şm prehr├íva─Źom GoGEAR. Jeho kompaktn├í nab├şjate─żn├í bat├ęria poskytuje zdroj nap├íjania s dlhou v├Żdr┼żou. Na jedin├ę nabitie si m├┤┼żete vychutna┼ą a┼ż 6 hod├şn prehr├ívania hudby. Ak potrebujete prehr├íva─Ź nabi┼ą, sta─Ź├ş ho pripoji┼ą priamo ku konektoru USB v po─Ź├şta─Źi ÔÇô bez ak├Żchko─żvek k├íblov. Je to naozaj jednoduch├ę. R├Żchle 6-min├║tov├ę nab├şjanie sta─Ź├ş na 60 mi...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips SA5DOT02KNS/12 - MP3 prehr├íva─Ź 
10 dn├ş 29,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips SA5DOT02KNS/12 - MP3 prehr├íva─Ź - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips SA5DOT02KNS/12 - MP3 prehr├íva─Ź

Ešte viac zábavy pri športe
pripravte sa na pestrej┼í├ş tr├ęning
FitDot2 GB*
Vychutnajte si a┼ż 6 hod├şn prehr├ívania hudby
U┼żite si nekone─Źn├║ z├íbavu so svoj├şm prehr├íva─Źom GoGEAR. Jeho kompaktn├í nab├şjate─żn├í bat├ęria poskytuje zdroj nap├íjania s dlhou v├Żdr┼żou. Na jedin├ę nabitie si m├┤┼żete vychutna┼ą a┼ż 6 hod├şn prehr├ívania hudby. Ak potrebujete prehr├íva─Ź nabi┼ą, sta─Ź├ş ho pripoji┼ą priamo ku konektoru USB v po─Ź├şta─Źi ÔÇô bez ak├Żchko─żvek k├íblov. Je to naozaj jednoduch├ę.

R├Żchle 6-min├║tov├ę nab├şjanie sta─Ź├ş na 60 min├║t prehr├ívania
Niekedy skr├ítka potrebujete, aby v├ís prehr├íva─Ź GoGEAR vydr┼żal zab├íva┼ą na ceste z domu do pr├íce a sp├Ą┼ą alebo po─Źas kr├ítkeho behu ÔÇô no predch├ídzaj├║ci ve─Źer ste ho zabudli nabi┼ą. V─Ćaka r├Żchlonab├şjaniu u┼ż neza┼żijete pocit sklamania a nudy a d├íte zbohom tich├Żm cest├ím. Inteligentn├ę a praktick├ę rie┼íenie od spolo─Źnosti Philips umo┼żn├ş, ┼że prehr├íva─Ź GoGEAR sta─Ź├ş len na 6 min├║t pripoji┼ą k po─Ź├şta─Źu alebo nab├şja─Źke USB, a z├şskate cel├Żch 60 min├║t prehr├ívania zvuku! R├Żchlonab├şjanie vyu┼ż├şva ove─ża vy┼í┼íie ├║rovne elektrick├ęho pr├║du, v─Ćaka ktor├Żm bleskovo dod├í l├ştium-i├│novej bat├ęrii energiu potrebn├║ na dan├║ ├║lohuÔÇŽ a zaru─Ź├ş, ┼że hudba len tak skoro neskon─Ź├ş.

Mal├Ż, farebn├Ż a ┼ít├Żlov├Ż ÔÇô ako m├│dny doplnok
Pochv├í─żte sa svoj├şm prehr├íva─Źom GoGEAR a objavte cel├Ż potenci├íl va┼íej hudby. Tento MP3 prehr├íva─Ź je mal├Ż, okr├║hly a elegantn├Ż ÔÇô ako to aj prezr├ídza jeho meno. Jeho s├║─Źas┼ąou je zabudovan├í spona a vyr├íba sa vo viacer├Żch kr├ísnych farb├ích. M├┤┼żete ho nosi┼ą na ta┼íke alebo na oble─Źen├ş ako m├│dny doplnok, v─Ćaka ─Źomu v├ím bude v┼żdy poruke.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto MP3/MP4 prehr├íva─Źe