kde nak├║pi┼ą?

od 31,90

Skvel├í a modern├í kombin├ícia klasick├ęho mp4 prehr├íva─Źa spolo─Źne s funkcionalitou dnes ve─żmi popul├írnych bluetooth zariaden├ş. R├Żchlo a ─żahko sa tak zbav├şte otravn├Żch k├íblov od sl├║chadiel a v po─Ź├║van├ş va┼íej hudobnej kni┼żnice ulo┼żenej priamo bu─Ć v integrovanej pam├Ąti prehr├íva─Źa Gogen MXM 421 alebo na microUSB karte v├ím nebude br├íni┼ą u┼ż v├┤bec ni─Ź. Pr├şstroju dod├íva energiu Lithium-polym├ęrov├Ż akumul├ítor, ktor├Ż vydr┼ż├ş a┼ż osem hod├şn nepretr┼żit├ęho prehr├ívania. MP4 prehr├íva─Ź Gogen MXM 421 je ide├ílnym spolo...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
MP3 prehr├íva─Ź GoGEN MXM 421 GB4 BT ─Źierny viac pon├║k
na sklade 31,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

GoGEN MXM 421 GB4 BT - ponuky obchodu

Parametre produktu GoGEN MXM 421 GB4 BT

Skvel├í a modern├í kombin├ícia klasick├ęho mp4 prehr├íva─Źa spolo─Źne s funkcionalitou dnes ve─żmi popul├írnych bluetooth zariaden├ş. R├Żchlo a ─żahko sa tak zbav├şte otravn├Żch k├íblov od sl├║chadiel a v po─Ź├║van├ş va┼íej hudobnej kni┼żnice ulo┼żenej priamo bu─Ć v integrovanej pam├Ąti prehr├íva─Źa Gogen MXM 421 alebo na microUSB karte v├ím nebude br├íni┼ą u┼ż v├┤bec ni─Ź. Pr├şstroju dod├íva energiu Lithium-polym├ęrov├Ż akumul├ítor, ktor├Ż vydr┼ż├ş a┼ż osem hod├şn nepretr┼żit├ęho prehr├ívania. MP4 prehr├íva─Ź Gogen MXM 421 je ide├ílnym spolo─Źn├şkom pri ┼íporte ─Źi v├Żletoch. Ak sa nem├┤┼żete odtrhn├║┼ą od svojej hudby, je pre v├ís ide├ílny.

MP4 prehr├íva─Ź Gogen MXM 421 je vybaven├Ż preh─żadn├Żm a ─żahko ─Źitate─żn├Żm 1,8'' LCD displejom. Ten posl├║┼żi nielen na prehr├ívanie vide├ş a prehliadanie obr├ízkov, ale m├┤┼żete na ┼łom aj sledova┼ą text pr├íve prehr├ívanej skladby. To v┼íetko v─Ćaka podpore ID3-tagov. R├Żchle nahratie videa a hudby do prehr├íva─Źa zaist├ş rozhranie USB, pri─Źom je samozrejme mo┼żn├ę vyu┼żitie ├║lo┼żn├ęho priestoru, ako pri be┼żnom flash disku. Prehr├íva─Ź sa zmest├ş do ka┼żd├ęho vrecka a stane sa tak nepostr├ídate─żn├Żm spolo─Źn├şkom vo vo─żn├Żch chv├ş─żach.

K├íble od prehr├íva─Źa k sl├║chadl├ím sa v┼żdy akur├ít plietli, zamot├ívali a po nejakej dobe aj l├ímali. S t├Żm je teraz na┼í┼ąastie koniec. MP4 prehr├íva─Ź Gogen prin├í┼ía dokonal├Ż komfort a slobodu pohybu. Prepojte ho bezdr├┤tovo s va┼íimi Bluetooth sl├║chadlami a ponorte sa do t├│nov svojej ob─ż├║benej muziky. ─îi u┼ż pri ┼íporte, na v├Żletoch, pri cestovan├ş alebo len pri pokojnom dom├ícom po─Ź├║van├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Displej
Uhloprie─Źka displeja1.8 ╦Ł
 
Pam├Ą┼ą
Kapacita4 GB
 
Funkcie
Prehrávanie videaÁno
DiktafónÁno
Ekvaliz├ęr├üno
FM tunerÁno
ID3 tagyÁno
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)8 hod.
Max. doba prehrávania (Video)3 hod.
 
Konektivita
BluetoothÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto MP3/MP4 prehr├íva─Źe