kde nak├║pi┼ą?

od 36,99

ECG PMP 30 je modern├Ż MP4 prehr├íva─Ź, ktor├Ż si porad├ş s radom form├ítov (vr. nekomprimovan├ęho Flac). Dob├şjacia Li-polym├ęrov├í bat├ęria vydr┼ż├ş a┼ż 26 hod├şn prehr├ívania. Aby bol v├í┼í p├┤┼żitok z hudby ─Źo najlep┼í├ş, s├║─Źas┼ąou s├║pravy s├║ aj sl├║chadl├í, tzv. ┼ítuple, ktor├ę zaistia dokonal├║ reprodukciu zvuku za v┼íetk├Żch okolnost├ş. S├║─Źas┼ąou balenia MP4 prehr├íva─Źa ECG PMP 30 s├║ aj kvalitn├ę sl├║chadl├í od rovnak├ęho v├Żrobcu. Ide o tzv. ┼ítuple. V─Ćaka trojici v├Żmenn├Żch zakon─Źen├ş v├ím presne padn├║ do u┼í├ş, vy sa tak nebude...

ECG PMP 30 8 GB - ponuky obchodu

Parametre produktu ECG PMP 30 8 GB

ECG PMP 30 je modern├Ż MP4 prehr├íva─Ź, ktor├Ż si porad├ş s radom form├ítov (vr. nekomprimovan├ęho Flac). Dob├şjacia Li-polym├ęrov├í bat├ęria vydr┼ż├ş a┼ż 26 hod├şn prehr├ívania. Aby bol v├í┼í p├┤┼żitok z hudby ─Źo najlep┼í├ş, s├║─Źas┼ąou s├║pravy s├║ aj sl├║chadl├í, tzv. ┼ítuple, ktor├ę zaistia dokonal├║ reprodukciu zvuku za v┼íetk├Żch okolnost├ş.

S├║─Źas┼ąou balenia MP4 prehr├íva─Źa ECG PMP 30 s├║ aj kvalitn├ę sl├║chadl├í od rovnak├ęho v├Żrobcu. Ide o tzv. ┼ítuple. V─Ćaka trojici v├Żmenn├Żch zakon─Źen├ş v├ím presne padn├║ do u┼í├ş, vy sa tak nebudete musie┼ą b├í┼ą toho, ┼że by v├ím napr├şklad pri ┼íporte vypad├ívali. Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na kvalitn├║ reprodukciu zvuku. M├┤┼żete si tak naplno vychutna┼ą aj jemn├ę nuansy v hudbe v nekomprimovanom form├íte FLAC. Kombin├ícia prehr├íva─Źa a sl├║chadiel ECG - to je ide├ílny tandem pre prvotriedne po─Ź├║vanie va┼íej ob─ż├║benej hudby.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Displej
Uhloprie─Źka displeja1.5 ╦Ł
 
Pam├Ą┼ą
Kapacita8 GB
 
Funkcie
FM tunerÁno
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)26 hod.
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
 
Rozmery
Hmotnos┼ą30 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto MP3/MP4 prehr├íva─Źe