kde nak├║pi┼ą?

od 300,90

Srdcom prehr├íva─Źa je toti┼ż 24bit / 192kHz DAC prevodn├şk, ktor├Ż si porad├ş s celou radou d├┤le┼żit├Żch form├ítov vr├ítane FLAC, WAV, AIFF a ALAC. Po str├ínke dizajnu sa jedn├í doslova o minimalistick├║ rados┼ą, z ktorej vy─Źnieva 2,8 "displej. Ten je zasaden├Ż do mas├şvneho hlin├şkov├ęho r├ímu a dohromady tvoria jedno nadmieru luxusn├ę zariadenie. Poctiv├ę spracovanie nem├í len vizu├ílny efekt, ale funguje aj ako dobr├ę uzemnenie, ─Źo tie┼ż pozdvihuje kvalitu zvuku na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł. Cel├Ż displej je samozrejme plne d...

Cowon PD 32GB - ponuka obchodu

COWON Plenue D 32GB - ─Źerno/zlat├Ż (8809290182951) 
na sklade 300,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Cowon PD 32GB

Srdcom prehr├íva─Źa je toti┼ż 24bit / 192kHz DAC prevodn├şk, ktor├Ż si porad├ş s celou radou d├┤le┼żit├Żch form├ítov vr├ítane FLAC, WAV, AIFF a ALAC.

Po str├ínke dizajnu sa jedn├í doslova o minimalistick├║ rados┼ą, z ktorej vy─Źnieva 2,8 "displej. Ten je zasaden├Ż do mas├şvneho hlin├şkov├ęho r├ímu a dohromady tvoria jedno nadmieru luxusn├ę zariadenie. Poctiv├ę spracovanie nem├í len vizu├ílny efekt, ale funguje aj ako dobr├ę uzemnenie, ─Źo tie┼ż pozdvihuje kvalitu zvuku na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł. Cel├Ż displej je samozrejme plne dotykov├Ż a pon├║ka ve─żmi prehledn├ę rozhranie s intuit├şvnym ovl├ídan├şm.

Prehr├íva─Ź m├í roz┼í├şren├║ podporu sprievodn├Żch inform├íci├ş vr├ítane hlavn├Żch form├ítov LRC a LDB. Vynikaj├║cu reprodukciu umocn├ş nov├í sada funkci├ş JetEffect 5 a cel├í rada prednastaven├Żch ekvaliz├ęrov.

Prehr├íva─Ź poh├í┼ła vstavan├í bat├ęria, ktor├í na jedno nabitie posl├║┼żi a┼ż pre 100 hod├şn po─Ź├║vania hudby vo form├íte MP3. Jedn├í sa o rekordn├║ hodnotu a zariadenie tak prakticky nebude nab├şja┼ą. V rozhran├ş prehr├íva─Źa tie┼ż n├íjdete d├┤le┼żit├Ż USB 2.0 port pre prenos d├ít. Svoje hudobn├ę s├║bory m├┤┼żete ulo┼żi┼ą do vn├║torn├ęho ├║lo┼żiska s kapacitou 32 GB. Pr├şpadne je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą microSD pam├Ą┼ąov├║ kartu s ─Ćal┼í├şm obsahom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Displej
Uhloprie─Źka displeja2.8 ╦Ł
Rozl├ş┼íenie displeja320 x 240
Farebn├Ż displej├üno
Dotykov├Ż displej├üno
 
Pam├Ą┼ą
Kapacita32 GB
 
Funkcie
Prehrávanie videaÁno
Ekvaliz├ęr├üno
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)100 hod.
 
Rozmery
V├Ż┼íka77.2 mm
┼á├şrka53.1 mm
H─║bka14.9 mm
Hmotnos┼ą94 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto MP3/MP4 prehr├íva─Źe