kde nak├║pi┼ą?

od 6,99

Cenovo mimoriadne atrakt├şvny MP3 prehr├íva─Ź, ktor├Ż v├ís okrem toho o─Źar├ş spojen├şm kompaktn├Żch rozmerov a maxim├ílne jednoduch├ęho ovl├ídania. Na jeho tele sa navy┼íe nach├ídza aj praktick├í spona, tak┼że ho m├┤┼żete jednoducho pripn├║┼ą k oble─Źeniu ÔÇô napr├şklad pri ch├┤dzi ─Źi ┼íporte. Nem├í vlastn├║ pam├Ą┼ą, hudba vo form├ítoch MP3 a WMA je nahr├ívan├í na pam├Ą┼ąov├║ kartu. V├Żhodou je rozhodne dobr├í v├Żdr┼ż na nabitie, ktor├í pod─ża ├║dajov v├Żrobca ─Źin├ş a┼ż 5 hod├şn, nab├şjanie je potom rie┼íen├ę klasicky cez USB konektor. Pre pr...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bsmart CN-MP301BL modr├Ż - MP3 prehr├íva─Ź viac pon├║k
na sklade 6,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bsmart CN-MP301 - ponuky obchodu

Parametre produktu Bsmart CN-MP301

Cenovo mimoriadne atrakt├şvny MP3 prehr├íva─Ź, ktor├Ż v├ís okrem toho o─Źar├ş spojen├şm kompaktn├Żch rozmerov a maxim├ílne jednoduch├ęho ovl├ídania. Na jeho tele sa navy┼íe nach├ídza aj praktick├í spona, tak┼że ho m├┤┼żete jednoducho pripn├║┼ą k oble─Źeniu ÔÇô napr├şklad pri ch├┤dzi ─Źi ┼íporte. Nem├í vlastn├║ pam├Ą┼ą, hudba vo form├ítoch MP3 a WMA je nahr├ívan├í na pam├Ą┼ąov├║ kartu. V├Żhodou je rozhodne dobr├í v├Żdr┼ż na nabitie, ktor├í pod─ża ├║dajov v├Żrobca ─Źin├ş a┼ż 5 hod├şn, nab├şjanie je potom rie┼íen├ę klasicky cez USB konektor.

Pre pripojenie sl├║chadiel sl├║┼żi klasick├Ż 3,5mm jack konektor. Ako si m├┤┼żete v┼íimn├║┼ą, tento model sa zameriava predov┼íetk├Żm na z├íkladn├║ v├Żbavu. V kombin├ícii s jednoduch├Żm ovl├ídan├şm a pr├şjemnou cenou sa ale jedn├í o dobr├║ vo─żbu napr├şklad pre po─Ź├║vanie ob─ż├║benej hudby pri ┼íporte.

V├Żrobca deklaruje v├Żdr┼ż bat├ęrie na jedno nabitie sol├şdnych 5 hod├şn. To je doba, ktor├í sta─Ź├ş na dlh├║ cestu autom ─Źi mnoho dn├ş krat┼íieho po─Ź├║vania. Nab├şjanie je ve─żmi r├Żchle a jednoduch├ę ÔÇô vstavan├Ż akumul├ítor nabijete cez klasick├ę miniUSB, ktor├ę je s├║─Źas┼ąou predajn├ęho balenia.

Tento model nem├í integrovan├║ pam├Ą┼ą, ale pesni─Źky sa ukladaj├║ na pam├Ą┼ąov├ę karty typu microSD. V─Ćaka nim m├┤┼że prehr├íva─Ź naraz pon├║knu┼ą a┼ż 32 GB priestoru, tak┼że na neho pri be┼żnej ve─żkosti pesni─Źky 5 MB m├┤┼żete nahra┼ą skoro 6,5 tis├şce s├║borov. Podporovan├ę s├║ pritom form├íty MP3 a WMA.

Prehr├íva─Ź BSMART CN-MP301je ve─żmi mal├Ż a ─żahk├Ż. Preto sa skvele hod├ş nielen na po─Ź├║vanie hudby na cest├ích ─Źi doma, ale svoje vyu┼żitie n├íjde aj pri ┼íporte. Tomu nasved─Źuje aj spona, ktor├í sa nach├ídza na jeho tele.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Pam├Ą┼ą
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)5 hod.
 
Vstupy a v├Żstupy
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka25 mm
┼á├şrka55 mm
Hmotnos┼ą50 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto MP3/MP4 prehr├íva─Źe