kde nakúpiť?

od 29,30

Dóza pre vákuové skladovanie uchová potraviny čerstvé až 5x dlhšie ako pri klasickom spôsobe skladovania. Dózy sú ideálne pre tekutiny, krehké potraviny, hotové jedlá či predmety. Veľmi ľahko sa používajú, sú vhodné pre uloženie do špajze alebo chladničky. Výborné pre skladovanie kávy, sušienok, múky, ryže, orieškov, cereálií, polievok a omáčok. Perfektne sa hodí pre transport hotových pokrmov. Dóza sa dá vďaka svojmu praktickému tvaru perfektne použiť ako marinátor. Marinovať môžete mäso a zel...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Dóza na potraviny Concept vd8100 biela 
na sklade 29,30 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Concept VD8100 - ponuka obchodu

Parametre produktu Concept VD8100

Dóza pre vákuové skladovanie uchová potraviny čerstvé až 5x dlhšie ako pri klasickom spôsobe skladovania. Dózy sú ideálne pre tekutiny, krehké potraviny, hotové jedlá či predmety. Veľmi ľahko sa používajú, sú vhodné pre uloženie do špajze alebo chladničky. Výborné pre skladovanie kávy, sušienok, múky, ryže, orieškov, cereálií, polievok a omáčok. Perfektne sa hodí pre transport hotových pokrmov.

Dóza sa dá vďaka svojmu praktickému tvaru perfektne použiť ako marinátor. Marinovať môžete mäso a zeleninu za zlomok obvyklého času. To, čo zvyčajne marinujete hodiny, je teraz hotovo v niekoľkých minútach, pretože podtlak v marinátor otvorí póry jedla a to tak absorbuje marinádu oveľa rýchlejšie.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Misy a dózy