ETA Gratus Kuliner 0038 90000

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 999,00

Univerz├ílny kuchynsk├Ż robot ETA Gratus Kuliner 003890000 v luxusnej bielej nerezovej oceli m├í v┼íetku kvalitu predch├ídzaj├║cich modelov Gratus. Gratus Kuliner s mimoriadne v├Żkonn├Żm motorom s v├Żkonom 1500 W a sofistikovan├Żm syst├ęmom zmie┼íavania plan├ęt v├ís nepochybne nech├í vysk├║┼ía┼ą v├Żkonn├Ż a modern├Ż stroj. Mas├şvna celokovov├í verzia robota ETA zaru─Źuje vysok├║ kvalitu a dlh├║ ┼żivotnos┼ą. Pou┼ż├şvatelia ocenia plynul├║ regul├íciu r├Żchlosti, aby si zvolili presn├║ r├Żchlos┼ą pre ka┼żd├║ surovinu alebo funkciu Puls...

ETA Gratus Kuliner 0038 90000 - ponuka obchodu

ETA Gratus Kuliner 0038 90000 (ETA003890000) + ZDARMA Zmrzlinova─Ź ETA 002898030 n├ístavec na v├Żrobu zmrzliny 
na sklade 999,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred zadarmo
Slovenská pošta vrátane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu ETA Gratus Kuliner 0038 90000

Univerz├ílny kuchynsk├Ż robot ETA Gratus Kuliner 003890000 v luxusnej bielej nerezovej oceli m├í v┼íetku kvalitu predch├ídzaj├║cich modelov Gratus. Gratus Kuliner s mimoriadne v├Żkonn├Żm motorom s v├Żkonom 1500 W a sofistikovan├Żm syst├ęmom zmie┼íavania plan├ęt v├ís nepochybne nech├í vysk├║┼ía┼ą v├Żkonn├Ż a modern├Ż stroj. Mas├şvna celokovov├í verzia robota ETA zaru─Źuje vysok├║ kvalitu a dlh├║ ┼żivotnos┼ą. Pou┼ż├şvatelia ocenia plynul├║ regul├íciu r├Żchlosti, aby si zvolili presn├║ r├Żchlos┼ą pre ka┼żd├║ surovinu alebo funkciu Pulse pre okam┼żit├ę zr├Żchlenie na maximum.

Viac univerz├ílne zariadenie ako Gratus Kuliner nedok├í┼że predstavi┼ą. Kuchynsk├Ż robot ETA Gratus Kuliner miesi va┼íe cesto, posype kr├ęmy, mie┼ía a mie┼ía lahodn├ę a zdrav├ę kokteily hladk├ę, strihan├ę a nakr├íjan├ę, pl├ítky m├Ąsa, ale aj vlastn├║ m├║ku, strukoviny alebo ry┼żu. V─Ćaka mlynu so skuto─Źn├Żmi mlynsk├Żmi kame┼łmi sa m├┤┼żete ponori┼ą do sveta zdrav├Żch jed├íl priamo z va┼íej hlavy. Robot ETA mletie p┼íenicu, ┼żito, ja─Źme┼ł, hrach, poh├ínku, ┼ío┼íovku, hr├í┼íok, c├şcer, fazu─ża a kukuricu, pri─Źom v nich zachov├ívaj├║ v┼íetky enz├Żmy, oleje, vitam├şny a nas├Żten├ę mastn├ę kyseliny.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kuchynsk├ę roboty