kde nak├║pi┼ą?

od 485,00

-14% z─żava

Kuchynsk├Ż robot Bosch m├í ve─żmi siln├Ż motor, zvl├ídne aj tie najn├íro─Źnej┼íie kuchynsk├ę pr├şpravy. Navy┼íe m├í senzor, ktor├Ż rozpozn├í pr├íve pripojen├ę pr├şslu┼íenstvo a pod─ża toho si uprav├ş maxim├ílny po─Źet ot├í─Źok. Vychyt├ívkou robota Bosch je jeho nav├şjac├ş k├íbel, v─Ćaka ─Źomu v├ím nebude nikde na kuchynskej linke prek├í┼ża┼ą. Misa je dostato─Źne ve─żk├í na spracovanie 3 kg kysnut├ęho cesta. R├Żchlos┼ą ot├í─Źok si m├┤┼żete nastavi┼ą pomocou 7 stup┼łov. Ocen├şte v├Żklopn├ę rameno s EasyArmLift pre ─żahk├║ manipul├íciu. 3D planet├írn...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Kuchynsk├Ż robot Bosch OptiMUM MUM9BX5S22 strieborn├Ż 
info v obchode 485,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Bosch MUM9BX5S22 - ponuky v obchodoch

BOSCH MUM9BX5S22 + ZDARMA Elektronick├í kniha Uk├ízka z knihy: J├şme zdrav─Ť ze sp├ş┼że P┼Ö├şslu┼íenstv├ş BOSCH MUZ9SC1 
na sklade 565,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Bosch MUM9BX5S22

Kuchynsk├Ż robot Bosch m├í ve─żmi siln├Ż motor, zvl├ídne aj tie najn├íro─Źnej┼íie kuchynsk├ę pr├şpravy. Navy┼íe m├í senzor, ktor├Ż rozpozn├í pr├íve pripojen├ę pr├şslu┼íenstvo a pod─ża toho si uprav├ş maxim├ílny po─Źet ot├í─Źok. Vychyt├ívkou robota Bosch je jeho nav├şjac├ş k├íbel, v─Ćaka ─Źomu v├ím nebude nikde na kuchynskej linke prek├í┼ża┼ą. Misa je dostato─Źne ve─żk├í na spracovanie 3 kg kysnut├ęho cesta. R├Żchlos┼ą ot├í─Źok si m├┤┼żete nastavi┼ą pomocou 7 stup┼łov. Ocen├şte v├Żklopn├ę rameno s EasyArmLift pre ─żahk├║ manipul├íciu. 3D planet├írne mie┼íanie cesta prebieha v 3 smeroch naraz, d├┤jde tak k rovnomern├ęmu a dokonal├ęmu premie┼íaniu v┼íetk├Żch ingredienci├ş.

Pr├şslu┼íenstvo kuchynsk├ęho robota Bosch je ─żahko namontovate─żn├ę a spolu s pohonmi je farebne rozl├ş┼íen├ę pre jasn├║ orient├íciu. Mie┼íacia metla sa pohybuje v 3 smeroch naraz a dokonale kop├şruje obrys misy, preto ┼żiadne ingrediencie nezostan├║ nespracovan├ę. ┼á─żahacia metla je v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í, aby ste mohli miesi┼ą ako mal├ę, tak ve─żk├ę mno┼żstvo surov├şn. Hnetac├ş h├ík m├í tvar upraven├Ż ┼ípeci├ílne tak, aby viedol dokonal├Ż rez cestom a n├ísledne ho riadne premie┼íal. ThermoSave je hrubostenn├í mixovacia n├ídoba z odoln├ęho skla pre studen├ę aj hor├║ce pokrmy s objemom 2,3 l. Disponuje ┼ípeci├ílnym tvarom, v─Ćaka ktor├ęmu doch├ídza k zn├ş┼żeniu hlu─Źnosti pri mixovan├ş. ─Äalej je robot vybaven├Ż e┼íte raz plastovou misou s objemom 5,5 l. Kuchynsk├Ż robot Bosch m├í v┼íestrann├ę vyu┼żitie a okrem neho u┼ż ┼żiadne ─Ćal┼íie pr├şstroje potrebova┼ą nebudete.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kuchynsk├ę roboty