kde nak├║pi┼ą?

od 378,90

Kuchynsk├Ż robot Bosch m├í ve─żmi siln├Ż motor 1000 W pre ─Źast├ę varenie a pe─Źenie. Naviac m├í elektronick├ę riadenie po─Źtu ot├í─Źok. Vychyt├ívkou robotu Bosch je priehradka na nav├şjac├ş k├íbel a tak v├ím nebude nikde na kuchynskej linke prek├í┼ża┼ą. Misa je dostato─Źne ve─żk├í na spracovanie 1 kg cesta i s pr├şsadami. Za pomoci 3D planet├írneho mie┼íania dok├í┼że spracova┼ą 2,7 kg pi┼ík├│tov├ęho alebo 1,9 kg kysnut├ęho cesta. 3D planet├írne mie┼íanie cesta prebieha v 3 smeroch naraz, d├┤jde tak k rovnomern├ęmu a dokonal├ęmu pre...

Bosch MUM58M59 - ponuka obchodu

BOSCH MUM58M59 
na sklade 378,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Bosch MUM58M59

Kuchynsk├Ż robot Bosch m├í ve─żmi siln├Ż motor 1000 W pre ─Źast├ę varenie a pe─Źenie. Naviac m├í elektronick├ę riadenie po─Źtu ot├í─Źok. Vychyt├ívkou robotu Bosch je priehradka na nav├şjac├ş k├íbel a tak v├ím nebude nikde na kuchynskej linke prek├í┼ża┼ą. Misa je dostato─Źne ve─żk├í na spracovanie 1 kg cesta i s pr├şsadami. Za pomoci 3D planet├írneho mie┼íania dok├í┼że spracova┼ą 2,7 kg pi┼ík├│tov├ęho alebo 1,9 kg kysnut├ęho cesta. 3D planet├írne mie┼íanie cesta prebieha v 3 smeroch naraz, d├┤jde tak k rovnomern├ęmu a dokonal├ęmu premie┼íaniu v┼íetk├Żch ingredienci├ş. R├Żchlos┼ą ot├í─Źok si m├┤┼żete nastavi┼ą pomocou 7 stup┼łov. Ocen├şte v├Żklopn├ę rameno s EasyArmLift pre ─żahk├║ manipul├íciu.

Pr├şslu┼íenstvo kuchynsk├ęho robotu Bosch je ─żahko namontovate─żn├ę. Obsahuje profesion├ílnu cukr├írsku sadu pre dokonal├ę v├Żsledky. Mie┼íacia metla so silik├│nov├Żm okrajom sa pohybuje v 3 smeroch naraz a v─Ćaka planet├írnemu mie┼íanie ┼żiadne ingrediencie nezostan├║ nespracovan├Żch. ┼á─żahacia metla je celokovov├í a m├í nastavite─żn├║ v├Ż┼íku. Hnetac├ş h├ík je vybaven├Ż ochranou prevodovky. Mixovacia n├ídoba je vyroben├í z umelej hmoty, je teda omnoho ─żah┼íia ako sklenen├í s objemom 1,25 l. Robot ─Ćalej obsahuje m├Ąsomlyn─Źek a lis na citrusy. S robotom Bosch zvl├ídnete nakr├íja┼ą, nastr├║ha┼ą i nastr├║ha┼ą r├┤zne druhy zeleniny ─Źi in├Żch potrav├şn pomocou priebehov├ęho kr├íja─Źa s kr├íjac├şm, str├║hac├şm a rezac├şm kot├║─Źom. V balen├ş tie┼ż n├íjdete ta┼íti─Źku na pr├şslu┼íenstvo a interakt├şvne DVD s receptami. Kuchynsk├Ż robot Bosch m├í v┼íestrann├ę vyu┼żitie a okrem neho u┼ż ┼żiadne ─Ćal┼íie pr├şstroje potrebova┼ą nebudete.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kuchynsk├ę roboty