kde nakúpiť?

od 204,00

Kuchynský robot má jednu hlavnú úlohu. Musí svojim užívateľom uľahčiť a zrýchliť prípravu chutných jedál, či už ide o omáčky, polievky, dezerty alebo čokoľvek iného. Ak hľadáte kombináciu moderného dizajnu a vysokého výkonu, potom vyberte robot od značky Bosch. Prístroj sa výborne hodí pre využitie počas častého varenia a pečenia. O kvalitné spracovanie aj veľkého množstva surovín sa postará výkonný 1 000W motor. Napríklad ak mixujete múku, môžete jej do misy vložiť až 1 kg, robot toto množstvo...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Kuchynský robot Bosch CreationLine MUM58020 strieborný/tyrkysový 
info v obchode 204,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Bosch MUM 58020 - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch MUM 58020

Kuchynský robot má jednu hlavnú úlohu. Musí svojim užívateľom uľahčiť a zrýchliť prípravu chutných jedál, či už ide o omáčky, polievky, dezerty alebo čokoľvek iného. Ak hľadáte kombináciu moderného dizajnu a vysokého výkonu, potom vyberte robot od značky Bosch.

Prístroj sa výborne hodí pre využitie počas častého varenia a pečenia. O kvalitné spracovanie aj veľkého množstva surovín sa postará výkonný 1 000W motor. Napríklad ak mixujete múku, môžete jej do misy vložiť až 1 kg, robot toto množstvo bez problémov zvládne. Aby mohol spotrebič fungovať naplno, potrebuje k tomu rovnako kvalitné príslušenstvo. Súčasťou balenia je preto veľká misa s objemom 3,9 litra, do ktorej možno všetky suroviny pohodlne pridávať. O jemné a rovnomerné premiešanie sa postará 3D planetový systém miešania. Aj keby ste chystali zákusky pre celú armádu školákov, pôjde tvorba cesta ako po masle.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Kuchynské roboty