kde nak├║pi┼ą?

od 179,00

BOSCH MUM48A06 Multifunk─Źn├Ż kuchynsk├Ż robot BOSCH MUM48A06 je klasika medzi kuchynsk├Żmi robotmi a m├┤┼że sa pochv├íli┼ą v├Żnimo─Źnou BOSCH kvalitou a ┼íirok├Żm sortimentom pr├şslu┼íenstva. Motor s v├Żkonom 600 W umo┼żn├ş jednoduch├ę spracovanie ve─żk├ęho mno┼żstva surov├şn. Za pomoci 3D planet├írneho mie┼íania dok├í┼że spracova┼ą 2kg cesta - objem misy 3,9 l. Robot je vybaven├Ż jedine─Źn├Żm 3D planet├írnym mie┼ían├şm ─Źo umo┼ż┼łuje siln├ę zmie┼íavacie pohyby v troch rozmeroch, bez zanechania zvy┼íkov cesta vzadu na okraji misy. V...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bosch MUM 48A06 - Kuchynsk├Ż robot 
na sklade 179,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bosch MUM 48A06 - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch MUM 48A06

BOSCH MUM48A06
Multifunk─Źn├Ż kuchynsk├Ż robot BOSCH MUM48A06 je klasika medzi kuchynsk├Żmi robotmi a m├┤┼że sa pochv├íli┼ą v├Żnimo─Źnou BOSCH kvalitou a ┼íirok├Żm sortimentom pr├şslu┼íenstva. Motor s v├Żkonom 600 W umo┼żn├ş jednoduch├ę spracovanie ve─żk├ęho mno┼żstva surov├şn. Za pomoci 3D planet├írneho mie┼íania dok├í┼że spracova┼ą 2kg cesta - objem misy 3,9 l. Robot je vybaven├Ż jedine─Źn├Żm 3D planet├írnym mie┼ían├şm ─Źo umo┼ż┼łuje siln├ę zmie┼íavacie pohyby v troch rozmeroch, bez zanechania zvy┼íkov cesta vzadu na okraji misy. Vybra┼ą si m├┤┼żete zo 4 r├Żchlostn├Żch stup┼łov. S├║─Źas┼ąou balenia je aj DVD s receptami, ktor├ę v├ís m├┤┼żu in┼ípirova┼ą vo va┼íom kuch├írskom umen├ş. Farba antracit / strieborn├í.
Skvel├Ż v├Żkon
- 600 W motor- Nerezov├í mie┼íacia misa pre 0,75 kg m├║ky + pr├şsady (max. na 2 kg cesta) vr├ítane veka s plniacim otvorom- 3D syst├ęm mie┼íania┬á"Multi-motion-drive"- 4 pracovn├ę r├Żchlosti, parkovacia poz├şcia- Multifunk─Źn├ę rameno┬ás 3 stup┼łov├Żm pohonom v rozdielnych poloh├ích- Jednoduch├ę skladovanie:┬ápriehradka na k├íbel┬ápre jednoduch├ę a r├Żchle ulo┼żenie k├íbla- Jednoduch├ę ─Źistenie v─Ćaka hladk├ęmu povrchu a pr├şslu┼íenstvu vhodn├ęmu do um├Żva─Źky riadu- Pr├şsavn├ę gumov├ę no┼żi─Źky┬ápre v├Ą─Ź┼íiu stabilitu- Vysok├í bezpe─Źnos┼ą v─Ćaka ochrane proti pre┼ąa┼żeniu
MultiMotion Drive ÔÇö flexibilita
Dynamick├ę planet├írne prevody umo┼ż┼łuj├║ mie┼íac├şm n├ístrojom rotova┼ą vpravo k okraju misy┬ápri mie┼ían├ş v troch smeroch.┬ápri mie┼ían├ş v troch smeroch., tak┼że v┼íetok obsah je d├┤kladne premie┼ían├Ż bez zanechania zvy┼íkov cesta vzadu na okraji misy.┬áTento kuchynsk├Ż robot je z├írukou dokonal├ęho spracovania v┼íetk├Żch pr├şsad.

Pohodln├ę a v┼íestrann├ę pou┼żitie s┬áve─żkou misou z nehrdzavej├║cej ocele┬á(3,9 l, max. kapacita 2,0 kg cesta).Ve─żk├í multifunk─Źnos┼ą v─Ćaka kvalitnej cukr├írenskej sade (mie┼íacia metla, ┼í─żahacia metli─Źka, hnetac├ş h├ík) a naviac priebehov├Ż kr├íja─Ź so ┼ítyrmi kot├║─Źmi na kr├íjanie, str├║hanie a rezanie, mix├ęr, citrusova─Ź a mlyn─Źek na m├ĄsoMo┼żnos┼ą roz┼í├şrenia o kvalitn├ę pr├şslu┼íenstvo,┬áktor├ę vyhovuje va┼íim potreb├ím napr., ak u┼ż nie s├║ dod├ívan├ę ako ┼ítandard, napr. zmrzlinova─Ź, univerz├ílny mix├ęr, mlyn─Źek na m├Ąso, n├ídstavec na v├Żrobu pe─Źiva, mlyn─Źek na mak a olejnat├ę semen├í a mnoh├ę ─Ćal┼íie...Jednoduch├ę a bezpe─Źn├ę pou┼żitie (Bosch technology), ─żahko sa ─Źist├ş (pr├şslu┼íenstvo je mo┼żn├ę um├Żva┼ą v um├Żva─Źke riadu).
Bezpe─Źn├Ż chod
Pri va┼íej pr├íci si m├┤┼żete by┼ą ist├Ż┬ábezpe─Źn├Żm chodom kuchynsk├ęho robota. Prisp├┤soben├ę m├í pr├şsavn├ę gumov├ę no┼żi─Źky pre jeho v├Ą─Ź┼íiu stabilitu. Vybaven├Ż je aj┬áochranou proti pre┼ąa┼żeniu a poistkou op├Ątovn├ęho zapnutia, ktor├í zabra┼łuje ne─Źakan├ęmu spusteniu motora.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kuchynsk├ę roboty