... Kefka na tvár ETA Fenité 2352 90000 ružový

Kefka na tvár ETA Fenité 2352 90000 ružový

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 49,00

Nájdite obľúbeného partnera na čistenie pleti Dbáte o svoju pleť, ale neviete, ako ju do hĺbky vyčistiť od rôznych nečistôt? Trápia vás čierne bodky a neviete, ako ich účinne redukovať? Sonická čistiaca kefka ETA235290000 Fenité elegantného designu a praktického tvaru v rúžovej farbe vás nenechá v štichu. Čistí, masíruje, prekrvuje a vyhladzuje Nielen, že sa efektívne postará o čistenie pleti do hĺbky, zbaví vás odumretých kožných buniek a pomôže vám tiež odstrániť zbytky make-upu. Vďaka tejto...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Kefka na tvár ETA Fenité 2352 90000 ružový 
na sklade 49,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Kefka na tvár ETA Fenité 2352 90000 ružový - ponuka obchodu

Parametre produktu Kefka na tvár ETA Fenité 2352 90000 ružový

Nájdite obľúbeného partnera na čistenie pleti
Dbáte o svoju pleť, ale neviete, ako ju do hĺbky vyčistiť od rôznych nečistôt? Trápia vás čierne bodky a neviete, ako ich účinne redukovať? Sonická čistiaca kefka ETA235290000 Fenité elegantného designu a praktického tvaru v rúžovej farbe vás nenechá v štichu.

Čistí, masíruje, prekrvuje a vyhladzuje
Nielen, že sa efektívne postará o čistenie pleti do hĺbky, zbaví vás odumretých kožných buniek a pomôže vám tiež odstrániť zbytky make-upu. Vďaka tejto kefke bude vaše pleť jasnejšia, pružnejšia, hladšia a zjednotená.

Používajte ho pravidelne a kdekoľvek
Pravidelným používaním docielite mladistvejšieho vzhľadu pleti a vďaka masáži jemnými štetinami tiež lepšieho prekrvenia pokožky. Potešujúce sú tiež 4 režimy čistenia, ktoré poskytujú 4 intenzity čistenia.

Kefka na tvár v hygienicky silikónovom prevedení bude vašim verným služobníkom. Sonická technológia zaistí hĺbkové čistenie a vyhladenie pleti. Vodeodolné prevedenie so stupňom krytia IPX5 umožňuje aj používanie kefky v sprche.

Jednoduchá údržba
Sonickú kefku stačí len umyť pod tečúcou vodou, nemusíte sa tak trápiť so zložitou údržbou. Pri bežnom používaní je doba prevádzky až 3 mesiace. Vďaka praktickému pútku si túto sonickú čistiacu kefku na pleť môžete kdekoľvek zavesiť.

Zbaľte si ho so sebou na cesty
Ku kefke na tvár obdržíte tiež praktické cestovné púzdro, takže si ju môžete ľahko zbaliť na cesty aj do kabelky. Ďalej obdržíte USB napájací kábel, ktorý zaistí veľmi rýchle nabíjanie. Do dvoch hodín je kefka pripravená k opätovnému použitiu.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Kozmetické prístroje