... JETT Masážny prístroj pre uvoľnenie očí LW-2404

JETT Masážny prístroj pre uvoľnenie očí LW-2404

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 69,90

Masážny prístroj pre uvoľnenie očí Jett - LW-2404 Prístroj LW-961 je určený na masáže a regeneráciu očí a očného okolia. Pomáha uvoľňovať napätie v očnej oblasti, osviežuje oči, pomáha celkovej relaxácii a bojuje s problémami so zrakom. Navyše pomáha oblasti okolo očí navrátiť zdravý a odpočinutý vzhľad. Patríte k ľuďom, ktorí každodenne namáhajú svoje oči dlhou prácou s počítačom, knihami, štúdiom či prácou? Bolieva Vás často hlava, cítite sa nesústredení? Trpíte problémom so zrakom? Prístroj ...

JETT Masážny prístroj pre uvoľnenie očí LW-2404 - ponuka obchodu

Parametre produktu JETT Masážny prístroj pre uvoľnenie očí LW-2404

Masážny prístroj pre uvoľnenie očí Jett - LW-2404
Prístroj LW-961 je určený na masáže a regeneráciu očí a očného okolia. Pomáha uvoľňovať napätie v očnej oblasti, osviežuje oči, pomáha celkovej relaxácii a bojuje s problémami so zrakom. Navyše pomáha oblasti okolo očí navrátiť zdravý a odpočinutý vzhľad.
Patríte k ľuďom, ktorí každodenne namáhajú svoje oči dlhou prácou s počítačom, knihami, štúdiom či prácou? Bolieva Vás často hlava, cítite sa nesústredení? Trpíte problémom so zrakom? Prístroj LW-961 ponúka okamžitú a efektívnu pomoc.
 
Základné vlastnosti masážneho prístroja Jett:

celková relaxácie a uvoľnenia očí, očných svalov a mysle
preventívna zdravotná starostlivosť proti poškodeniu zraku
využitie najmodernejších technológií ako je infračervené svetlo
funkcia riadené počítačovým čipom pre úplnú kontrolu
ľahko prenosný, skladný a použiteľný takmer kdekoľvek
Očná masáž a relaxačné zariadenie spája niekoľko technológií, ktoré pôsobia blahodarne tak na oči, tak na očné okolie. Všetky tieto technológie sú ovládanie veľmi presným mikropočítačom, takže sú po celú dobu veľmi precízne kontrolované a tým pádom nehrozí poškodenie zraku v dôsledku nepresného nastavení.
 
Technológie, s ktorými prístroj pracuje:

infračervené teplo
technológia "air-pressingu" - tlaku vzduchu
vibračná masáž
výber teploty ošetrenie
relaxačná hudba
Infračervené svetlo:
Pomocou infračerveného svetla sa prehrieva oblasť okolo očí. Prehriatie buniek pokožky okolo očí spôsobuje zlepšenie mikrocirkulácie a bunkového metabolizmu, zlepšuje sa regenerácie tkanív a ich obranyschopnosť. Pleť okolo očí vyzerá mladšie, eliminujú sa vrásky a tmavé kruhy pod očami.
Technológia tlaku vzduchu:
Tlakom vzduchu sa masíruje oblasť okolo očí. Masážou sa znižuje napätie v oblasti očí, uvoľňuje sa očné svalstvo. Je tiež prevenciou proti predlžovaniu či atrofii očnej osi.
Vibračná masáž:
Vibračné funkcie prístroja slúži predovšetkým k uvoľneniu svalov v oblasti očí a možno ju používať v 10 rôznych módoch líšiacich sa načasovaním a frekvenciou.
Výber teploty ošetrenia:
Keďže každým očiam vyhovuje po náročnej práci iná teplota, je možno prístrojom regulovať tiež to, či svoje oči budete chladiť alebo ohrievať. Je možné nastaviť teplotu ošetrenie od 30 do 42 ° C.
Relaxačná hudba:
Aby Vám prístroj poskytol maximálnu možnú mieru relaxácie a okrem Vášho zraku uvoľnil tiež ostatné zmysly a nervovú sústavu, ponúka tiež možnosť počúvania troch typov relaxačnej hudby - (relaxačný muziku, prírodné muziku a ? mozgovú vlnovú muziku). Takto môžete aspoň na chvíľu uniknúť z rušného vonkajšieho sveta a ponoriť sa do svojho vlastného vnútra.
Prístroj je skonštruovaný tak, aby pôsobil na akupresúrne body v oblasti očného okolia a tým vplýva aj na ďalšie aspekty Vášho zdravia.
 
Pre koho je prístroj určený?
Tým, ktorí svoje oči využívajú väčšinu času pri práci; vrátane počítačových programátorov, účtovníkov, dizajnérov a inžinierov. Ľuďom trpiacim krátkozrakosťou, tupozrakosťou, zdanlivú tupozrakosťou a astigmatizmom (vrátane študentov a žiakov). Ľuďom trpiacim vráskami, vačky a čiernymi kruhmi pod očami, spôsobenými únavou a nedostatočným krvným obehom. Seniorom, trpiacim nespavosťou, bolesťami hlavy a stareckou vetchozrakosťou (presbyopia).
 
Technické parametre: 

Použitie v teplote: 30 ° C ~ 45 ° C
Relatívna vlhkosť:

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Kozmetické prístroje