... BEAUTY Pr├şstroj pre kraj┼íiu ple┼ą - ultrazvuk, ─Źistenie, fot├│ny, kolorterapia, proti starnutiu 5 v 1

BEAUTY Pr├şstroj pre kraj┼íiu ple┼ą - ultrazvuk, ─Źistenie, fot├│ny, kolorterapia, proti starnutiu 5 v 1

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 39,00

Mas├í┼żne ultrazvukov├ę sveteln├║ terapiu funkcie 2v1 - Ak chcete spevnenie poko┼żky, zlep┼íuje jej farbu a efekt├şvne bojova┼ą proti vr├ískam Tento pr├şstroj je pre v├ís. Charakteristika produktu: ├Üplne nov├Ż, vysoko kvalitn├Ż. Mas├í┼żne ultrazvukov├ę funkcie fototerapia pom├íha bojova┼ą proti nedokonalostiam opravi┼ą, okrem in├ęho, ??vr├ísky, jazvy, hyperpigment├ície. To vyrovn├íva t├│n pleti, zlep┼íuje krvn├Ż obeh, pom├íha v boji proti akn├ę, vyhladzuje jazvy a vr├ísky. Stimuluje metabolizmus buniek, ta...

BEAUTY Pr├şstroj pre kraj┼íiu ple┼ą - ultrazvuk, ─Źistenie, fot├│ny, kolorterapia, proti starnutiu 5 v 1 - ponuka obchodu

Parametre produktu BEAUTY Pr├şstroj pre kraj┼íiu ple┼ą - ultrazvuk, ─Źistenie, fot├│ny, kolorterapia, proti starnutiu 5 v 1

Mas├í┼żne ultrazvukov├ę sveteln├║ terapiu funkcie 2v1 - Ak chcete spevnenie poko┼żky, zlep┼íuje jej farbu a efekt├şvne bojova┼ą proti vr├ískam Tento pr├şstroj je pre v├ís.

Charakteristika produktu:

├Üplne nov├Ż, vysoko kvalitn├Ż.
Mas├í┼żne ultrazvukov├ę funkcie fototerapia pom├íha bojova┼ą proti nedokonalostiam opravi┼ą, okrem in├ęho, ??vr├ísky, jazvy, hyperpigment├ície.
To vyrovn├íva t├│n pleti, zlep┼íuje krvn├Ż obeh, pom├íha v boji proti akn├ę, vyhladzuje jazvy a vr├ísky.
Stimuluje metabolizmus buniek, tak, aby boli lep┼íie okysli─Źen├í, stimuluje synt├ęzu nov├Żch kolag├ęnov├Żch vl├íkien. Stimuluje prirodzen├ę obrann├ę mechanizmy organizmu.
Podporuje tvorbu nov├Żch kapil├ír, tak┼że ko┼ża je lep┼íie ukrwiona- vy┼żiven├í. Podporuje funkciu lymfatick├ęho syst├ęmu.
N├║ti ├║─Źinn├Żch l├ítok v tkanive nieko─żkon├ísobne v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo ako tradi─Źn├ę trenie.
M├í ergonomick├Ż dizajn, tak┼że sa pohodlne pracova┼ą.
Vybaven├Ż preh─żadn├Żm a ─żahko pou┼żite─żn├Żm ovl├ídac├şm panelom.
ULTRAZVUK - umo┼żni┼ą pre relax├íciu a to sp├┤sobom prospe┼ín├Żm injekcie do ko┼że ├║─Źinn├Żch l├ítok obsiahnut├Żch v kozmetick├Żch pr├şpravkoch. Teplo generovan├ę po─Źas lie─Źby prenik├í hlboko do tkan├şv, uvo─ż┼łuje poko┼żku a svaly a hlbok├ę mikromas├í┼ż zlep┼íuje cirkul├íciu krvi a lymfy a l├ítkov├║ v├Żmenu a regener├íciu buniek. ultrazvuk je neinvaz├şvny, bezpe─Źn├Ż, jemn├Ż, zvy┼íuje efektivitu a kvalitu lie─Źby a zvy┼íuje p├┤sobenie ├║─Źinn├Żch l├ítok obsiahnut├Żch v kozmetick├Żch pr├şpravkoch.
Fototerapie -1. ─îerven├ę svetlo (R): Zvy┼íuje bunkov├║ aktivitu poko┼żky. Svetlo stimul├ícia zvy┼íuje prietok krvi a pom├íha zaisti┼ą ┼żiviny a rastov├ę faktory do o┼íetren├Żch oblast├ş. ─îerven├ę svetlo stimuluje produkciu fibroblastov a kolag├ęnu v ko┼żi s vr├ískami. Otv├íra lymfatick├ę kan├íly, ktor├Ż vytv├íra lep┼íie odvodnenie, ktor├Ż u─żah─Źuje odstr├ínenie toxick├Żch l├ítok a je ko┼ża vyzera┼ą zdrav┼íie Indik├ície: zn├ş┼żenie vr├ísok, ─Źo eliminuje zemit├ę farby ko┼że, boj proti akn├ę, zlep┼íenie metabolizmu, zlep┼íi┼ą stupe┼ł oxid├ície ko┼że.
2. Svetlo zelen├í (G): Sp├íja ├║─Źinky ─Źervenej a modrej farby, okrem relaxa─Źn├Ż ├║─Źinok, zlep┼íuje okysli─Źenie o zlep┼íenie krvn├ęho obehu. Indik├ície: boj proti akn├ę, ─Źierne bodky, zosvet─żuje sfarbenie po opa─żovan├ş.
3. Modr├ę svetlo (B): M├í upokojuj├║ci ├║─Źinok, decongestants, protiz├ípalov├ę. Indik├ície: akn├ę vulgaris, akn├ę rosacea, antibakteri├ílne a protiz├ípalov├ę ├║─Źinky.

špecifikácia:

2 druhy mas├í┼żi + ultrazvukovej energie slab├ęho / strong
Mo┼żnos┼ą vybra┼ą jednu farbu svetla a kombinovanie farieb RGB
Volite─żn├ę: fotorerapii st├íle slab├Ż + 4 m├│dy blikanie
S├║─Źasn├ę pou┼żitie ultrazvuku mas├í┼ż├ş a fototerapia
V├Żkon: 10W
Napájanie: DC - 24V 0.5A
Taktovacia frekvencia: 200 kHz - 1 MHz
D─║┼żka k├íbla: 150 cm
Rozmery: 160 x 50 x 58mm

zah┼Ľ┼ła:

ultrazvukov├Ż mas├ęr
AC adapt├ęr
V┼íetko zabalen├ę v farebn├ę, estetick├ę box

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kozmetick├ę pr├şstroje