Zdrav├Ż mozog (David Perlmutter)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 15,11

Kniha objas┼łuje silu nov├Żch poznatkov o prepojen├ş ─Źrevn├ęho mikrobi├│mu a mozgu, ─Ź├şm n├ís motivuje zregenerova┼ą svoje zdravie pomocou ├║─Źinn├ęho a praktick├ęho pl├ínu. Vysvet─żuje, ako v├Żvoj mikrobi├│mu z├ívis├ş od ┼żivotospr├ívy - ako m├┤┼że ÔÇ×ochorie┼ąÔÇť a ako m├┤┼że starostlivos┼ą o zdravie ─Źriev dramaticky zmeni┼ą osud v├í┼ího mozgu k lep┼íiemu. Tieto jednoduch├ę kroky v├ím pom├┤┼żu zlep┼íi┼ą ment├ílnu v├Żkonnos┼ą a pred─║┼żi┼ą akt├şvny ┼żivot o nieko─żko rokov. Vyu┼żit├şm pozoruhodn├Żch v├Żsledkov klinick├Żch a laborat├│rnych ┼ít├║di├ş ...

Zdrav├Ż mozog (David Perlmutter) - ponuka obchodu

Zdrav├Ż mozog (David Perlmutter) 
na sklade 15,11 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Zdrav├Ż mozog (David Perlmutter)

Kniha objas┼łuje silu nov├Żch poznatkov o prepojen├ş ─Źrevn├ęho mikrobi├│mu a mozgu, ─Ź├şm n├ís motivuje zregenerova┼ą svoje zdravie pomocou ├║─Źinn├ęho a praktick├ęho pl├ínu. Vysvet─żuje, ako v├Żvoj mikrobi├│mu z├ívis├ş od ┼żivotospr├ívy - ako m├┤┼że ÔÇ×ochorie┼ąÔÇť a ako m├┤┼że starostlivos┼ą o zdravie ─Źriev dramaticky zmeni┼ą osud v├í┼ího mozgu k lep┼íiemu. Tieto jednoduch├ę kroky v├ím pom├┤┼żu zlep┼íi┼ą ment├ílnu v├Żkonnos┼ą a pred─║┼żi┼ą akt├şvny ┼żivot o nieko─żko rokov.
Vyu┼żit├şm pozoruhodn├Żch v├Żsledkov klinick├Żch a laborat├│rnych ┼ít├║di├ş z├şskan├Żch od lek├írov a pacientov po celom svete kniha pon├║ka n├ívod, ako predch├ídza┼ą ochoreniam a vylie─Źi┼ą sympt├│my, ktor├ę ohrozuj├║ v├ís a va┼íich bl├şzkych. N├íjdete v nej tie┼ż nieko─żko jednoduch├Żch stravovac├şch odpor├║─Źan├ş a praktick├Ż pl├ín zalo┼żen├Ż na ┼íiestich z├ísad├ích zameran├Żch na obnovu zdrav├ęho mikrobi├│mu a n├ísledne zdrav├ęho a v├Żkonn├ęho mozgu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy