Z├íklady statistiky (Eduard Sou─Źek)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 8,99

Skriptum je prim├írne koncipovan├ę pre bakal├írske a magistersk├ę ┼ít├║dium na ekonomick├Żch fakult├ích, obsahuje v┼íetky z├íkladn├ę t├ęmy ┼ítandardn├ęho kurzu ┼ítatistiky. V├Żklad jednotliv├Żch ─Źast├ş nie je pr├şli┼í za┼ąa┼żen├Ż popisom te├│rie a d├┤kazov, ale naopak akcentuje objas┼łovanie praktickej str├ínky ┼ítatistick├Żch met├│d, ich pou┼żite─żnosti pri rie┼íen├ş typick├Żch ┼ítatistick├Żch ├║loh a tie┼ż pri rie┼íen├ş probl├ęmov spojen├Żch s interpret├íciou a hodnoten├şm v├Żsledkov. Ke─Ć┼że ┼ítatistika nie je len vedou pre vedu (─Źoho d├┤k...

Z├íklady statistiky (Eduard Sou─Źek) - ponuka obchodu

Parametre produktu Z├íklady statistiky (Eduard Sou─Źek)

Skriptum je prim├írne koncipovan├ę pre bakal├írske a magistersk├ę ┼ít├║dium na ekonomick├Żch fakult├ích, obsahuje v┼íetky z├íkladn├ę t├ęmy ┼ítandardn├ęho kurzu ┼ítatistiky. V├Żklad jednotliv├Żch ─Źast├ş nie je pr├şli┼í za┼ąa┼żen├Ż popisom te├│rie a d├┤kazov, ale naopak akcentuje objas┼łovanie praktickej str├ínky ┼ítatistick├Żch met├│d, ich pou┼żite─żnosti pri rie┼íen├ş typick├Żch ┼ítatistick├Żch ├║loh a tie┼ż pri rie┼íen├ş probl├ęmov spojen├Żch s interpret├íciou a hodnoten├şm v├Żsledkov.

Ke─Ć┼że ┼ítatistika nie je len vedou pre vedu (─Źoho d├┤kazom je mno┼żstvo pou┼żit├Żch rie┼íen├Żch i nerie┼íen├Żch pr├şkladov), ale m├í svoje praktick├ę uplatnenie aj v praxi, skriptum m├┤┼że by┼ą v─Ća─Źnou pom├┤ckou v┼íade tam, kde sa pracuje so ┼ítatistick├Żmi met├│dami, napr. pri prieskumoch trhu a pod.

Obsah:

1. Popisná štatistika
2. Te├│ria pravdepodobnosti
3. V├Żberov├ę met├│dy
4. Te├│ria odhadu
5. Testovanie ┼ítatistick├Żch hypot├ęz
6. Korela─Źn├í a regresn├í anal├Żza
7. ─îasov├ę rady
8. Indexy

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy