... Varovanie z lásky (Venuša Indráková)

Varovanie z lásky (Venuša Indráková)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 5,19

-22% z─żava

Kniha je obsahovo zameran├í na duchovn├ę povzbudenie dne┼ín├ęho ─Źloveka. Zaober├ím sa tematikou, ktor├í sa dot├Żka ka┼żdodenn├ęho ┼żivota ─żud├ş. V kapitole s n├ízvom "Kapitola bez mena" a v celom obsahu knihy je skryt├í progn├│za, predpove─Ć na┼íej bud├║cnosti. Pripom├şnam ─żudstvu aj men├í: Moj┼żi┼í, Je┼żi┼í, Nostradamus, Abd-Ru-Shin, Vanga. Pribli┼żujem l├ísku z duchovn├ęho sveta, ale aj z vesm├şru. V knihe s├║ posp├íjan├ę s├║vislosti, ktor├ę sa dot├Żkaj├║ aj minulosti a obohaten├ę o ver┼íovan├ę kapitoly. ─îitate─żovi predpoved├ím ...

Varovanie z lásky (Venuša Indráková) - ponuky obchodov

Varovanie z l├ísky (Venu┼ía Indr├íkov├í) 
na sklade 5,19 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu
Varovanie z l├ísky 
3 dni 6,65 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Varovanie z lásky (Venuša Indráková)

Kniha je obsahovo zameran├í na duchovn├ę povzbudenie dne┼ín├ęho ─Źloveka. Zaober├ím sa tematikou, ktor├í sa dot├Żka ka┼żdodenn├ęho ┼żivota ─żud├ş.
V kapitole s n├ízvom "Kapitola bez mena" a v celom obsahu knihy je skryt├í progn├│za, predpove─Ć na┼íej bud├║cnosti. Pripom├şnam ─żudstvu aj men├í: Moj┼żi┼í, Je┼żi┼í, Nostradamus, Abd-Ru-Shin, Vanga. Pribli┼żujem l├ísku z duchovn├ęho sveta, ale aj z vesm├şru. V knihe s├║ posp├íjan├ę s├║vislosti, ktor├ę sa dot├Żkaj├║ aj minulosti a obohaten├ę o ver┼íovan├ę kapitoly.
─îitate─żovi predpoved├ím jeho vlastn├║ bud├║cnos┼ą a vyzn├ívam sa mu z l├ísky. S├ím m├┤┼że zhodnoti┼ą moje slov├í a pok├║si┼ą sa o vyl├║┼ítenie h├ídanky, prastar├ęho tajomstva, ktor├ę m├í prepojenie a┼ż do bud├║cnosti.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy