... Termodynamick├ę vlastnosti plyn┼» (Josef P. Nov├ík a kol.)

Termodynamick├ę vlastnosti plyn┼» (Josef P. Nov├ík a kol.)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 13,35

Kniha poskytuje z├íkladn├ş informace o termodynamick├ęm chov├ín├ş tekutin, zvl├í┼ín├ş pozornost je v─Ťnov├ína popisu sm─Ťs├ş. ├Üvodn├ş ─Ź├íst knihy shrnuje poznatky o stavov├ęm chov├ín├ş, kter├ę je d├íle vyu┼żito p┼Öi v├Żpo─Źtu termodynamick├Żch vlastnost├ş. Znalost t─Ťchto vlastnost├ş je d├íle vyu┼żita p┼Öi v├Żpo─Źtu tepla a pr├íce p┼Öi nejr┼»zn─Ťj┼í├şch d─Ťj├şch. Zna─Źn├í pozornost je v─Ťnov├ína ur─Źov├ín├ş parci├íln├şch mol├írn├şch veli─Źin, jejich┼ż aplikace ve spojen├ş s nov├Żmi metodami v├Żpo─Źtu termodynamick├Żch veli─Źin sm─Ťs├ş, kter├ę se op├şraj├ş ...

Termodynamick├ę vlastnosti plyn┼» (Josef P. Nov├ík a kol.) - ponuka obchodu

Hororov├ę pov├şdky (Dan Angus) 
9 dn├ş 13,35 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Termodynamick├ę vlastnosti plyn┼» (Josef P. Nov├ík a kol.)

Kniha poskytuje z├íkladn├ş informace o termodynamick├ęm chov├ín├ş tekutin, zvl├í┼ín├ş pozornost je v─Ťnov├ína popisu sm─Ťs├ş. ├Üvodn├ş ─Ź├íst knihy shrnuje poznatky o stavov├ęm chov├ín├ş, kter├ę je d├íle vyu┼żito p┼Öi v├Żpo─Źtu termodynamick├Żch vlastnost├ş. Znalost t─Ťchto vlastnost├ş je d├íle vyu┼żita p┼Öi v├Żpo─Źtu tepla a pr├íce p┼Öi nejr┼»zn─Ťj┼í├şch d─Ťj├şch.

Zna─Źn├í pozornost je v─Ťnov├ína ur─Źov├ín├ş parci├íln├şch mol├írn├şch veli─Źin, jejich┼ż aplikace ve spojen├ş s nov├Żmi metodami v├Żpo─Źtu termodynamick├Żch veli─Źin sm─Ťs├ş, kter├ę se op├şraj├ş o pokro─Źil├ę formy teor├ęmu koresponduj├şc├şch stav┼», m├í rostouc├ş v├Żznam zejm├ęna p┼Öi v├Żpo─Źtu chemick├Żch a f├ízov├Żch rovnov├íh. V─Ťt┼íina metod je dopln─Ťna p┼Ö├şklady, kter├ę detailn─Ť osv─Ťtluj├ş postup v├Żpo─Źtu.

P┼Öedlo┼żen├í kniha je ur─Źena ─Źten├í┼Ö┼»m, kte┼Ö├ş maj├ş z├íkladn├ş poznatky z chemick├ę termodynamiky, tj. jednak poslucha─Ź┼»m magistersk├ęho doktorsk├ęho studia, jednak tak├ę pracovn├şk┼»m v pr┼»myslu, kte┼Ö├ş se touto problematikou zab├Żvaj├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy