Sprievodca ─Źasom (Ru┼żena Murgov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 5,99

-24% z─żava

Pon├║kam V├ím tento nezvy─Źajn├Ż kalend├ír na viac rokov, ─Źi publik├íciu na cestu ─Źasom, aby sa stal Va┼í├şm sprievodcom, spolo─Źn├şkom, inform├ítorom, pomocn├şkom, in┼ípir├íciou a malou rodinnou kronikou. Bude V├ím pripom├şna┼ą v├Żznamn├ę rodinn├ę udalosti ako narodeniny, meniny, sob├í┼íe, ├║mrtia, len si nezabudnite v kalend├íriu pozna─Źi┼ą k jednotliv├Żm d┼łom rok, kedy sa udej├║. Texty k mesiacom a sviatkom, ako aj recepty a rady, V├ís m├┤┼żu naladi┼ą na ur─Źite obdobie, sviatok, nie─Źo V├ím pripomen├║┼ą a vytrhn├║┼ą zo stereotypu...

Sprievodca ─Źasom (Ru┼żena Murgov├í) - ponuky obchodov

Sprievodca ─Źasom (Ru┼żena Murgov├í) 
4 dni 7,86 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Sprievodca ─Źasom (Ru┼żena Murgov├í)

Pon├║kam V├ím tento nezvy─Źajn├Ż kalend├ír na viac rokov, ─Źi publik├íciu na cestu ─Źasom, aby sa stal Va┼í├şm sprievodcom, spolo─Źn├şkom, inform├ítorom, pomocn├şkom, in┼ípir├íciou a malou rodinnou kronikou. Bude V├ím pripom├şna┼ą v├Żznamn├ę rodinn├ę udalosti ako narodeniny, meniny, sob├í┼íe, ├║mrtia, len si nezabudnite v kalend├íriu pozna─Źi┼ą k jednotliv├Żm d┼łom rok, kedy sa udej├║.
Texty k mesiacom a sviatkom, ako aj recepty a rady, V├ís m├┤┼żu naladi┼ą na ur─Źite obdobie, sviatok, nie─Źo V├ím pripomen├║┼ą a vytrhn├║┼ą zo stereotypu. M├íme ┼í┼ąastie, ┼że ┼żijeme v geografickom p├ísme, ktor├ę n├ím pon├║ka ┼ítyri ro─Źn├ę obdobia, zmenu pr├şrody, po─Źasia, teploty, obrazu krajiny, ktor├ę m├┤┼żeme vyu┼żi┼ą pre pote┼íenie du┼íe a tela.
Na voln├Żch listoch pre v├Żznamn├ę udalosti si m├┤┼żete zachyti┼ą stru─Źn├Ż preh─żad rodinn├Żch a spolo─Źensk├Żch udalost├ş, pripadne in├ę zauj├şmavosti a tieto roky v skratke vytvoria Va┼íu mal├║ rodinn├║ kroniku. Kone─Źn├í podoba tejto knihy bude z├ívisie┼ą od Va┼íej spolu├║─Źasti. V ├║vode tejto publik├ície je mo┼żn├ę zaznamenal si najd├┤le┼żitej┼íie osobn├ę ├║daje, ktor├ę V├ím bud├║ v┼żdy k dispoz├şcii.
T├íto praktick├í publik├ícia, nazvan├í Sprievodca ─Źasom, poskytuje zauj├şmav├ę ─Ź├ştanie z gastron├│mie, astron├│mie a hist├│rie. Okrem toho obsahuje 63 farebn├Żch sprievodn├Żch fotografii s odsk├║┼ían├Żmi receptami (na pr├şslu┼ín├ę ─Źasov├ę obdobia. Menoslovy s├║ doplnen├ę o sviatky a trad├şcie ─żudu. V z├ívere tejto nezvy─Źajnej publik├ície n├íjdete aj zauj├şmav├ę a potrebn├ę inform├ície, ktor├ę v├ím bud├║ doma v┼żdy poruke.
Z uveden├ęho vypl├Żva, ┼że publik├ícia je ur─Źen├í pre ┼íirok├║ verejnos┼ą. Po nieko─żko desiatkach rokoch a zap├şsan├ş v┼íetk├Żch d├┤le┼żit├Żch ├║dajov bude to pre v├ís ur─Źite ove─ża zauj├şmavej┼íie ─Ź├ştanie. Autorka

Obsah:

Predslov
Osobn├ę ├║daje
Nov├Ż rok
Traja králi
Mraziv├Ż janu├ír?
Studen├Ż febru├ír - Hromnice
V┼íeli─Źo o fa┼íiangoch
Vrto┼íiv├Ż marec
O p├┤ste
Ve─żk├í noc
Bl├ízniv├Ż apr├şl
Máj-mesiac lásky
Zelen├Ż m├íj
N├ídejn├Ż j├║n
Hody a hostiny
O Slnk
O v├şne
Hor├║ci j├║l.
O pive
┼Żiariv├Ż august
Farebn├Ż september
Jese┼ł
Do┼żinky
Okt├│ber- mesiac zrelosti
Nostalgick├Ż november
O konci.
Naše kalendáre
December - mesiac o─Źak├ívania
Vianoce
Z histórie kalendárov.
Preh─żad receptov
Adresy zahrani─Źn├Żch zastupite─żsk├Żch ├║radov v Slovenskej
republike
Tabu─żka energetickej a biologickej hodnoty v niektor├Żch
z├íkladn├Żch potravin├ích
Mapa správneho rozdelenia SR
Poznámky

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy