... Spirála moudrosti (Jaroslava Urbanová)

Spirála moudrosti (Jaroslava Urbanová)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 2,27

-75% z─żava

CD SPIR├üLA MOUDROSTI nab├şz├ş jedine─Źnou zvukovou podobu my┼ílenek a inspirovan├Żch viz├ş na┼í├ş p┼Öedn├ş jasnovidky Jaroslavy Urbanov├ę. Vyj├şme─Źnost stejn─Ť pojmenovan├ę knihy t├ęto autorky je ve schopnosti vyj├íd┼Öen├ş my┼ílenek i nevy┼Ö─Źen├Żch tu┼żeb velik├ín┼» historie a um─Ťn├ş, se kter├Żmi se Jaroslava Urbanov├í ve sv├Żch viz├şch setk├ív├í a automatick├Żm p├şsmem p┼Öev├íd├ş jejich poselstv├ş do p├şsemn├ę podoby. Toto vzru┼íuj├şc├ş prolnut├ş historie, p┼Ö├ştomnosti i budoucnosti je umocn─Ťno skute─Źnou MOUDROST├Ź V─ÜK┼«. Zvukov├ę podoby se...

Spirála moudrosti (Jaroslava Urbanová) - ponuky obchodov

Spir├íla moudrosti (Jaroslava Urbanov├í) 
5 dn├ş 8,92 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Spirála moudrosti (Jaroslava Urbanová)

CD SPIR├üLA MOUDROSTI nab├şz├ş jedine─Źnou zvukovou podobu my┼ílenek a inspirovan├Żch viz├ş na┼í├ş p┼Öedn├ş jasnovidky Jaroslavy Urbanov├ę. Vyj├şme─Źnost stejn─Ť pojmenovan├ę knihy t├ęto autorky je ve schopnosti vyj├íd┼Öen├ş my┼ílenek i nevy┼Ö─Źen├Żch tu┼żeb velik├ín┼» historie a um─Ťn├ş, se kter├Żmi se Jaroslava Urbanov├í ve sv├Żch viz├şch setk├ív├í a automatick├Żm p├şsmem p┼Öev├íd├ş jejich poselstv├ş do p├şsemn├ę podoby. Toto vzru┼íuj├şc├ş prolnut├ş historie, p┼Ö├ştomnosti i budoucnosti je umocn─Ťno skute─Źnou MOUDROST├Ź V─ÜK┼«. Zvukov├ę podoby se ujali p┼Öedn├ş um─Ťlci a p┼Ö├ítel├ę autorky, Jitka Molavcov├í, Alfred Strej─Źek a kytarov├Ż m├íg ┼át─Ťp├ín Rak, kte┼Ö├ş v duchu jej├şho d├şla vytvo┼Öili nad─Źasovou nahr├ívku s vyu┼żit├şm stejn├ę inspirativn├ş spiritu├íln├ş metody.

SPIR├üLA MOUDROSTI - jej├ş zvukov├í podoba oslov├ş v┼íechny, kte┼Ö├ş hledaj├ş odpov─Ťdi na ot├ízky po smyslu ┼żivotn├ş cesty a po jej├şm napln─Ťn├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy