... Slovensk├ę a eur├│pske pracovn├ę pr├ívo (Helena Barancov├í)

Slovensk├ę a eur├│pske pracovn├ę pr├ívo (Helena Barancov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 10,99

Pr├ívo Eur├│pskej ├║nie je od 1. m├íja 2004 aj na┼í├şm pr├ívom. Osobitne od 1. m├íja 2004 pr├ívnick├║ obec Slovenska mus├ş zauj├şma┼ą nielen obsah z├íkonov prijat├Żch v N├írodnej rade Slovenskej republiky a uverejnen├Żch v Zbierke z├íkonov, ale s├║─Źasne aj ┼íirok├Ż okruh pr├ívnych prame┼łov Eur├│pskej ├║nie. Predkladan├í monografia ─Źitate─żovi pon├║ka eur├│psku a medzin├írodn├║ dimenziu pracovn├ęho pr├íva, t. j. pracovn├ę pr├ívo v celosti, nielen v pr├ívnej forme Z├íkonn├şka pr├íce a in├Żch pracovnopr├ívnych predpisov prijat├Żch N├írodn...

Slovensk├ę a eur├│pske pracovn├ę pr├ívo (Helena Barancov├í) - ponuka obchodu

Parametre produktu Slovensk├ę a eur├│pske pracovn├ę pr├ívo (Helena Barancov├í)

Pr├ívo Eur├│pskej ├║nie je od 1. m├íja 2004 aj na┼í├şm pr├ívom. Osobitne od 1. m├íja 2004 pr├ívnick├║ obec Slovenska mus├ş zauj├şma┼ą nielen obsah z├íkonov prijat├Żch v N├írodnej rade Slovenskej republiky a uverejnen├Żch v Zbierke z├íkonov, ale s├║─Źasne aj ┼íirok├Ż okruh pr├ívnych prame┼łov Eur├│pskej ├║nie.

Predkladan├í monografia ─Źitate─żovi pon├║ka eur├│psku a medzin├írodn├║ dimenziu pracovn├ęho pr├íva, t. j. pracovn├ę pr├ívo v celosti, nielen v pr├ívnej forme Z├íkonn├şka pr├íce a in├Żch pracovnopr├ívnych predpisov prijat├Żch N├írodnou radou SR, ale aj pracovn├ę pr├ívo, ktor├ę s├şce bolo prijat├ę na ├║rovni Eur├│pskej ├║nie, ale z titulu n├í┼ího ─Źlenstva v E├Ü je u┼ż na┼í├şm pr├ívom.

Okrem pr├ívneho v├Żkladu Z├íkonn├şka pr├íce a in├Żch pracovnopr├ívnych predpisov, predkladan├í monografia obsahuje aj v├Żklad pre pracovn├ę pr├ívo d├┤le┼żit├Żch nariaden├ş a smern├şc E├Ü.

Ako prv├í monografia v Slovenskej republike pon├║ka v├í┼żenej pr├ívnickej obci aj rozsiahlu judikat├║ru Eur├│pskeho s├║dneho dvora. N├íjdete v nej vy┼íe 140 rozhodnut├ş Eur├│pskeho s├║dneho dvora spolu s pr├ívnym v├Żkladom v├Żvoja doktr├şny Eur├│pskeho s├║dneho dvora na najd├┤le┼żitej┼íie pracovnopr├ívne probl├ęmy, ak├Żmi s├║ diskrimin├ícia, prechod podnikov alebo ich ─Źast├ş, platobn├í neschopnos┼ą zamestn├ívate─ża, ako aj odme┼łovanie zamestnancov.

Eur├│psky a medzin├írodn├Ż kontext pracovn├ęho pr├íva, tak ako je autorkou predostret├Ż v tejto monografii, je v├Żzvou k adres├ítovi, aby po za─Źlenen├ş Slovenskej republiky do Eur├│pskej ├║nie podstatne ┼íir┼íie ch├ípal obsahov├ę kont├║ry pr├ívneho poriadku z├ív├Ązn├ęho pre subjekty Slovenskej republiky.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy